سازنده مواد افزودنی بتن و مواد شیمیایی با بهترین کیفیت

تولید کننده مواد افزودنی های بتن 

هنگامی که شما در مقابل یک ساختمان ایستاده اید و در حال تماشای آن می باشید، اولین موردی که ذهن شما را به خود معطوف می کند، چیست؟ آیا در وهله ی اول زیبایی و نمای ساختمان شما را جذب می کند و یا به این فکر فرو می روید که این ساختمان تا چه اندازه استحکام دارد؟ تمامی افراد به صورت نا خودآگاه هنگام تماشای یک ساختمان و یا هر چیز دیگری ظاهر آن را می بینند و بد یا خوب بودن آن باعث تصمیم گیری افراد در انتخاب می شود؛ اما در انتخاب هر چیزی، مهم تر از همه کیفیت است! کیفیت در ساخت یک ساختمان یعنی به کاربردن مصالح و ابزار درست و درجه یک که بهترین کارایی را دارند و باعث مقاوم و استاندارد شدن یک ملک می شوند، در این زمان است که ظاهر می تواند معنی پیدا کند، در غیر این صورت جان انسان در یک ساختمان زیبای بی کیفیت به خطر میفتد و نکته ی مهم خرید مصالح از بهترین سازنده مواد افزودنی بتن و مواد شیمیایی می باشد.

قطعا سوا از خریداران، سازندگان نیز دغدغه ی استاندارد سازی دارند، اما گاهی مصالح و ابزار را از جایی تهیه می کنند که معتبر نیست و گاهی نیز قیمت بالای آن مصالح آنها را مجبور به خرید کیفیت های پایین تر می کند. اما ما در اینجا می خواهیم یکی از دغدغه های مهم در این زمینه را با معرفی شرکتی بنام، از بین ببریم؛ شرکت آذر پاد تولید کننده افزودنی های بتن و مواد شیمیایی صنعت ساختمان و راه سازی یکی از بهترین انتخاب ها برای خروجی با کیفیت در عین هزینه ی مناسب می باشد که انتخابی درجه یک برای ساخت و سازی کاملا استاندارد است.

تولید کننده مواد شیمیایی صنعت ساختمان و راهسازی

شرکت آذر پاد که کارخانه ی بزرگ آن تولید بیش از 50 نوع  مواد افزودنی بتن و مواد شیمیایی مانند ( ترمیم کننده های بتن، واتر پروف ها، ژل های میکروسیلیس، گروت ها، چسب هاپوشش های اپوکسی و فوق روان کننده ها و …) را تولید می کند که با توجه به اینکه این شرکت از 28 سال کار با گواهینامه های بین المللی سیستم مدیریت یکپارچه ( (IMS توسط مرجع صدور EIQM(ایران کانادا) به صورت حرفه ای تجربه دارد با استفاده از پرسنل کاربلد و حرفه ای خود در زمینه ی تولید استاندارد و با کیفیت توانسته است رضایت کامل مشتریان خود را جلب کند و هیچ زمانی به کیفیت به دست آمده اتکا نکند و برای بهتر شدن قوی تر پیش برود. علاوه بر این ها شرکت آذر پاد در زمینه ی مشاوره فنی و اجرایی نیز سابقه ی بسیار درخشانی دارد که می تواند راه را برای مشتریان خود راحت تر کند. این شرکت با راه اندازی بهره برداری از ایستگاه تولید بتن آماده در صنعت ساختمان و راه سازی توانسته نیاز پروژه های عمرانی دستگاه های اجرایی در بخش های دولتی و خصوصی در شرایط محیطی و آب و هوایی بسیار مناسب با بالاترین حد کیفیت تامین سازد.

معرفی انواع مواد افزودنی در بتن

شاید برای شما جالب باشد که بدانید امروزه با استفاده از مواد مختلف به راحتی می توان کیفیت یکی از مصالح مانند بتن را تغییر داد؛ یکی از این موارد موادی است که به بتن برای اصلاح خواص آن اضافه می کنند که از تاثیرات آن می توان به افزایش مقاومت، افزایش سرعت در روند کسب مقاومت اولیه، ایجاد یک بتن فوق مستحکم در برابر تمام تغییرات محیطی و فیزیکی، افزایش کارایی، افزایش زمان گیرش و … اشاره نمود. اگر مواد افزودنی بتن با کیفیت باشد می تواند به آسانی باعث کاهش هزینه های اجرایی و صرفه ی اقتصادی شود که شرکت آذرپاد با کیفیت بالایی که در تولید خود لحاظ می کند بزرگ ترین تخفیف را به خریداران محصولات خود داده است، اما با این حال قیمت مناسب را در کنار کیفیت زیاد عرضه داده است. شرکت آذرپاد سازنده مواد افزودنی بتن و مواد شیمیایی با بهترین کیفیت می باشد.

خواص برخی از افزودنی های بتن

  • سوپرژل/ ژل میکروسیلیس: کاهنده آب، افزایش مقاومت فشاری، نفوذناپذیری بتن، سهولت در فرایند اجرایی
  • ژل میکروسیلیس الیاف دار/ ژل ضد یخ بتا: تهیه بتن هایی با مقاومت فشاری، کششی خمشی، و سایشی و بالاتر نسبت به بتن معمولی، کاهش نفوذ پذیری تهیه بتن هایی مقاوم در برابر نفوذ کلرها، نمک ها، سولفات ها و …
  • روان کننده معمولی، روان کننده بتا: تسریع در روند کسب مقاومت نهایی بتن افزایش کارایی و حفظ کارایی در هوای گرم و سرد و کاهش جمع شدگی بتن
  • فوق روان کننده ویژه: افزایش مقاومت، کاهنده آب، افزایش کارایی، جلوگیری از جدا شدگی سنگ دانه ها، بتن ریزی سازه های بتنی با تراکم بالای آرماتور، نفوذ ناپذیری در برابر املاح، اسیدها و …
  • ترمیم کننده بتن/ ترمیم کننده ویژه بتن: ترمیم و تعمیرات کلیه سازه های بتنی شامل کانال های آبیاری، مخازن بتنی، آب و فاضلاب، استخر ها و حوضچه های بتنی و …
  • ترمیم کننده ویژه الیاف دار: کاربرد وسیع در ترمیم و تعمیرات کلیه سازه های بتنی صنعتی، ساختمانی که دچار آسیب شدید یا خوردگی ناشی از املاح و سولفات ها بوده اند.

و بسیاری دیگر از انواع این افزودنی ها که هر کدام به تنهایی می تواند چند درجه کیفیت را ارتقا دهد را می توان از آذرپاد تهیه کرد و کیفیت را به زیبایی ساختمان هایی که میسازید اضافه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

آگهی های مرتبط

مقالات مرتبط