امدادخودرو آذربایجان شرقی | یدک کش در آذربایجان شرقی | امداد خودرو فراز

فهرست

امدادخودرو آذربایجان شرقی | امداد خودرو آذربایجان غربی | امداد خودرو فراز  

 امداد خودرو در آذربایجان شرقی چگونه صورت میگیرد.

 امداد خودرو فراز  ، امدادخودرو در آذربایجان شرقی را می‌توان از چند جنبه مورد بررسی قرارداد.

۱امدادخودرو در شهر تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی ۲-امداد خودرو در شهرستان ها و شهرهای آذربایجان شرقی.

 آذربایجان شرقی استانی در شمال کشورمان ایران میباشد که به عنوان پرجمعیت ترین و بزرگترین استان شمال غرب ایران مطرح میباشد و دارای راه های پررفت وآمد درهر ضلع خود میباشد.این استان از طرف شرق با اردبیل و از غرب با استان آذربایجان غربی از جهت جنوب با استان زنجان و از جهت شمال با کشورهای جمهوری آذربایجان و منطقه نخجوان و جمهوری ارمنستان مرز مشترک دارد.

 همه روزه ترددهای بسیار پرحجم و ترافیکی از مرکز استان آذربایجان شرقی یعنی تبریز به دیگر نواحی کشور و به ویژه مناطق هم مرز یادشده درحال انجام است. به همین ترتیب احتمال وقوع حوادث ناگوار درجاده­های میان شهری و بین استانی وجود دارد.به همین خاطر وجود خودروهای امدادی درهمه ساعات شبانه روز درمسیرهای پررفت و آمد این استان الزامی میباشد.با توجه به اینکه آذربایجان‌شرقی یکی از قطب­های صنعتی کشور میباشد وجود شرکت ها وکارخانه های زیادی در این شهر و استان های این شهر جاده­های پررفت و آمد در این استان را به وجود می­آورد.

همه ما میدانیم که حادثه خبر نمیکند و احتمال وقوع هرحادثه­ای درمسیر پررفت و آمد این استان وجود دارد.و از این رو وجود امداد خودرو در مسیرها امری واجب تلقی میشود. به همین منظور امروزه به وسیله اپلیکیشن های متفاوت و توسط مرورگرها میتوانید درهر لحظه و هر ساعت از شبانه روزکه به امدادخودرو احتیاج پیدا کردید به آنها ازطریق این ابزارها دسترسی پیدا کنید.مهمترین کارهایی که در هنگام امدادرسانی به آسیب دیدگان در امدادخودرو آذربایجان شرقی،غربی در مجموعه امداد خودرو فراز صورت می‌گیرد عبارتند از:

۱تعمیر وتعویض قطعات و قسمت های آسیب دیده درمحل.

۲پشتیبانی خودرو حادثه دیده تا محل رسیدگی و حل مشکلات.

۳پشتیبانی24ساعته درهمه جاده­های پررفت و آمد و با ترافیک زیاد.

۴حضور به موقع در محل حادثه دیده و رسیدگی سریع به خودرو آسیب دیده.

۵داشتن امکانات کافی در زمان تعمیر و امدادرسانی.

امداد خودرو

 

 دلایل رایج ریپ زدن ماشین چیست؟

 زمانی که به این مشکل برخوردید اولین توجه شما باید به بنزین باشد.زمانی که بنزین تمام میشود ماشین ریپ میزند.ولی زمانی که باک پر باشد باید با خودروبر آذربایجان‌شرقی تماس بگیرید.

 اگرباک پرباشد یعنی مشکل حادتری در محفظه موتور وجود دارد که بررسی نکردن آن به آسیب های بیشتر و هزینه‌های بالاتری جهت تعمیر موتور خودرو می انجامد.

 

 خودرو بر آذربایجان شرقی

 تمامی خدمات و سرویس های ما با بالاترین سطح کیفیت و مناسب ترین قیمت و با بیمه و بارنامه دولتی ارائه می شود.

 خودروبر آذربایجان شرقی یکی از مجموعه های ارائه دهنده خدمات تخصصی درحوزه حمل خودرو آذربایجان­شرقی و خودروبر به صورت شبانه روزی و بالاترین سطح کیفیت آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز است.

 

 

 خدمات امداد خودرو فراز ، خودروبر آذربایجان شرقی شامل خودروبرآذربایجان شرقی و هزینه حمل خودرو به شهرستان به دو صورت خودروبر تکی و خودروبر تریلی قابل ارائه است.

 امداد خودرو آذربایجان شرقی درقسمت خودروبر شهری و به ویژه خودروبر آذربایجان شرقی به طور دقیق درغرب آذربایجان شرقی، شرق آذربایجان شرقی،شمال آذربایجان شرق،جنوب آذربایجان شرقی به بیشترین سطح از کیفیت و مناسبترین قیمت آماده خدمت‌رسانی به هموطنان عزیزمان میباشد.

 خدمات حمل خودرو آذربایجان شرقی

 خدمات بسیاری برای حمل خودرو در آذربایجان شرقی و انجام یدک­کش خودرو در آذربایجان شرقی صورت می‌گیرد که عبارتند از:  حمل فوری خودرو24ساعته­بدون تعطیلی

 یدک کشی آذربایجان شرقی،امدادخودرو آذربایجان شرقی،خودروبرکفی آذربایجان‌شرقی،یدک کش ماشین های لوکس در آذربایجان شرقی، حمل خودرو صفر،استفاده از انواع خودروبرها از جمله نیسان،کامیونت حمل خودرو و….

 یدک کش ماشین آذربایجان شرقی،جرثقیل حمل خودرو آذربایجان شرقی،خودروبرماشینهای صفر از کارخانه به نمایندگی

 جرثقیل امداد، حمل ماشین با جرثقیل آذربایجان شرقی،حمل ماشین با تریلی،خودروبر مکانیزه در آذربایجان شرقی

 حمل خودرو در آذربایجان شرقی به کلیه شهرهای ایران با کفی خودروبر نیسان چرخگیر،یدک کش در آذربایجان شرقی

 کفی جرثقیل در آذربایجان‌شرقی با بیمه و بارنامه بیمه مسئولیت حمل خودرو در آذربایجان شرقی به شکل اصولی و شبانه‌روزی با کفی خودروبر و شرکت خودروبر آذربایجان شرقی در خدمت هموطنان گرامی میباشد.

 خودروبر24ساعته آذربایجان شرقی

 حمل و نقل حرفه­ای انواع خودرو در آذربایجان شرقی و درسراسر استان درکمترین زمان ممکن به صورت24ساعته با تعرفه پایین از سراسر ایران به صورت24ساعته خودروبر آذربایجان شرقی در خدمت هموطنان عزیزمیباشد.

 امداد خودرو آذربایجان شرقی، امداد خودرو، خودروبرکفی آذربایجان شرقی،یدکش آذربایجان شرقی،حمل خودرو آذربایجان شرقی به صورت24ساعته صورت می‌گیرد.

 حمل خودروهایی مدرن و لوکس در آذربایجان شرقی:حمل اتومبیل لوکس آذربایجان‌شرقی وگران قیمت همراه با تیم تخصصی و حرفه‌ای امداد خودرو که با بیشتر شدن قیمت های روز افزون خودرو،حساسیت مشتریان هم برای حمل و نقل اتومبیل هایشان بیشتر میشود.

 حمل کردن اتومبیل های لوکس به مهارت و تجربه خاصی نیاز دارد.حمل کردن انواع اتومبیلهای پورشه، حمل کردن انواع اتومبیلBMW
حمل کردن انواع اتومبیل مازراتی، حمل کردن انواع اتومبیل لکسوز.

 امداد خودرو با داشتن مجوزهای رسمی از سازمان های مربوطه و همچنین بیمه نامه معتبر برای وسیله نقلیه شما،آرامش و اطمینان را برای شما به ارمغان می آورد.

 بهترین امداد خودرو چه ویژگی هایی دارد؟

۱-بهترین خودروبر باید درسریعترین زمان ممکن خودش را به شما برساند.

۲-تجهیزات لازم برای تعمیر خودرو داشته باشد.

۳-دارای بیمه خودرو باشد تا در زمان حمل ونقل خودرو بتواند سلامتی خودروشماراتامین کند.

۴-ازتیم متخصص و حرفه ای برای امداد رسانی استفاده کند.

۵-درصورت نیاز،خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیک خودرو برساند.

۶-مجهز به جدیدترین خودروهای حمل خودرو باشد.

۷-مشتری مداری و اخلاق خوب از ویژگی‌های بارزهرشغلی می باشد البته درکنارکاربلد بودن.

 

 

  عرضه خدمات امداد خودرو آذربایجان شرقی

 امدادخودرو در آذربایجان شرقی از اتلاف وقت مشتریان جلوگیری به عمل می­آورد.

 به همین ترتیب نیروهای امدادی بلافاصله پس از تماس در محل حاضر می‌شوند.

 خدمات سیار امداد خودرو آذربایجان شرقی  فقط محدود به امدادرسانی نمیباشد.این امدادرسانی بعد گسترده ای دارد ودر بخش­های مختلف دنبال میشود.

 اگر خودرو متوقف شده در جاده لازم به حمل و انتقال به تعمیرگاه یا پارکینگ داشته باشد.امداد خودرو آذربایجان شرقی این کار را به بهترین صورت انجام می دهند.

 معرفی خدمات امداد خودرو در آذربایجان شرقی

 هنگامی که خودرویتان دچار نقص فنی شده و قادر به حرکت نیستندو یااینکه این حرکت خودرو موجب آسیب به خودرو میشوددر این صورت باید از امداد خودرو آذربایجان شرقی استفاده کنید.امدادرسانی سریع قسمت مهمی از خدمات موجود در این مرکز میباشد.گروه اعزامی در محل حاضر می‌شوند و عیب یابی خودرو را انجام می‌دهد.که این عیب یابی در سریعترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

 

 

 

  تجربه ای متفاوت با امداد خودرو آذربایجان شرقی

 معمولاً باخراب شدن خودرو زمان شما نیز دچار محدودیت می شود خطر تأخیر برنامه های  شخصی و کاری تان را تهدید میکند و شما باید در سریعترین زمان مشکل را برطرف نمایید.

 امداد خودرو آذربایجان شرقی این اطمینان را به شما میدهد که جای هیچ نگرانی بابت این موضوع نداشته باشید.

 امدادخودرو خیلی راحت به مکان مورد نظر دسترسی پیدا میکند و خدمات خودرویی را به شکل ماهرانه دراختیار شما قرارمیدهد.

 درصورتی که هرکدام از قطعه ها ی ماشین لازم به تعمیر داشته باشد و بایدخودرو تا تعمیرگاه حمل شود،این کار به آسانی به وسیله امدادخودرو آذربایجان شرقی صورت می‌گیرد.از جهتی هم اکثر مردم کشور درتعطیلات آخر هفته و یا تعطیلات رسمی تصمیم می‌گیرند به مسافرت بروند.از این رو این نکته خیلی مهم است که خدمات امدادخودروی آذربایجان شرقی در روزهای تعطیل هم در دسترس باشند.

 چنانچه مشکل فنی خودرویتان جدی است خودتان دست به کار نشوید.

 به هیچ وجه خودتان برای تعمیر مشکلات ماشین دست به کار نشوید زیرا کار هرکسی نمی باشد و به مهارت و تخصص نیاز دارد.

 چنانچه تخصصی نداشته و ماشین را دستکاری کنید شرایط را برای خودتان سخت‌تر کرده اید و امکان اینکه مشکل را غیر قابل حل کرده باشید وجود دارد.

 

 

 

  به امدادخودرو نیازی نیست تصور غلطی است

 برخی اوقات ممکن است با روبرو شدن با مشکل،فکرکنید که به امدادخودرو نیازی نیست و خودتان میتوانید مشکل به وجود آمده را حل کنید ولی این یک تصور غلط است.

 برای آنکه بیشتر متوجه این موضوع شوید بهتر است با وظایف امدادخودرو آذربایجان شرقی آشنا شوید و بدانید انجام دادن چه کارهایی، در زمان مواجه شدن با مشکل اهمیت پیدا می‌کند.

 نخست امدادخودرو آذربایجان شرقی خودرو خود را از وسط جاده کنار می‌کشد تا خودروهای دیگر با خطر روبرو نشوند و مانعی برای رفت وآمد وجود نداشته باشد.

 خرابی ماشین داخل خانه هم با امداد خودرو قابل حل است.در صورتی که ماشین شما در منزل با مشکل مواجه شود و امکان حرکت دادن آن تا تعمیرگاه وجود نداشته باشد به آسانی می توانید از امدادخودرو آذربایجان‌شرقی کمک بگیرید.

 آیا برای حمل خودرو به خودروبر آذربایجان شرقی نیاز دارید.

 روزانه تعداد زیادی خودرو تولید می‌شود و همچنین خودروهای دیگری هستند که به دلیل نقص فنی قابلیت جابجایی ندارد.

 استفاده از ماشین آلات مخصوص جهت حمل این موارد الزامی است.

 این روزها خودروبرهای مختلفی وجود دارند مثل خودروسوار،جرثقیل،نیسان چرخگیر و نیسان جرثقیل اشاره کرد.

 معمولاً خودروبر آذربایجان شرقی با توجه به خودرویی که قرار است حمل شود و همچنین تعداد آن،نوع خودروبر را انتخاب می‌کند.

 

نکاتی که در زمان حمل خود را آذربایجان شرقی لازم است بدانید

 بیمه حمل و نقل طبق ارزش خودرو انجام میشود.

 خودروبر دارای کفی وینچ دار میباشد.

 خودروبر کارت هوشمند داشته باشد.

 راننده خودروبر کارت سلامت داشته باشد.

 کفی وینچ­دار خودروبر توانایی حمل خودروشما را داشته باشد تا در زمان جابجایی با مشکل مواجه نشود.

 بیمه و بارنامه دولتی فراموش نشود.

 دقت لازم در انتخاب خودروبر صورت گیرد.

 این روزها،با توجه به گران شدن قیمت خودرو باید برای حمل خودرو آذربایجان شرقی از یک شرکت خودروبر مطمئن و حرفه‌ای کمک بگیرید.

 درواقع حمل وسیله نقلیه با یک خودرو دارای نقص فنی یا تصادفی امکان پذیر نیست.و برای اینکه خیالی آسوده بابت سالم رسیدن خودرو را داشته باشیدباید از خودروبری کمک بگیرید که از لحاظ فنی هیچ مشکلی نداشته باشد.

 گزارش کامل هنگام انتقال خودرو به این معنا که راننده باید وضعیت کار و چگونگی جابجایی در مسیر را گزارش داده و هر زمانی که از او سوال کنید با شفافیت کامل توضیح دهد.

 

امداد خودرو آذربایجان غربی

 امداد خودرو آذربایجان غربی از معتبرترین شرکت های امداد خودرویی می باشد.از مهم‌ترین اهداف امداد خودرو آذربایجان‌غربی عرضه خدمات سریع و با کیفیت می باشد.خدمات حمل خودرو آذربایجان غربی در بردارنده یدک کش،خودروبر،کفی،مکانیک سیار آذربایجان غربی،بنزین سیار،باتری به باتری و پنجری در آذربایجان غربی میباشد.

 امدادخودرو شبانه روزی آذربایجان غربی در تمام مناطق شهر: امداد خودرو وظیفه دارد در هر24ساعت شبانه روز و هر روز هفته همه مناطق آذربایجان غربی را تحت پوشش بگیرد.

 برای برخی این سوال پیش می آید که درچه موقعیتی باید با امدادخودرو درتماس باشیم؟

 زمانی که وسیله نقلیه شما قادر به حرکت نمیباشد و لازم به امداد رسانی و یا خودروبر داشته باشد.امداد خودرو آذربایجان غربی یکی از بهترین و باتجربه ترین واحدهای امداد خودرو در آذربایجان و همه نقاط کشور میباشد.در راستای خدمات رسانی هرچه بیشتر به هم میهنان گرامی در زمینه مسائل و مشکلات خودروها کارشناسان امداد خودرو را موظف کرده­ایم که به طور متوالی علم خود را به روزکنند و خدمات امداد خودرو را مورد مطالعه و بررسی بیشتر قرار دهند.

 خدمات خودرو برای آذربایجان غربی:1-حمل خودروهای گران قیمت و لوکس به تمامی نقاط ایران با ایمنی کامل و صدور بیمه برای وسیله نقلیه شما با خودروبر آذربایجان غربی.

۲-دارای کاپوتاژ بین المللی و حمل خودرو به دیگر مناطق کشور.

۳-تعمیرگاه سیار و تعمیر وسیله نقلیه شما به صورت شبانه روزی.

۴-سوخت رسانی به خودروهای در راه مانده به وسیله امداد خودرو آذربایجان غربی.

۵-تعویض و تعمیر شمع و وایر خودرو در محل به وسیله‌ای امدادگر.

 

 

مهم ترین توصیه های حمل خودرو آذربایجان غربی

۱-به هیچ عنوان درزمان گرم بودن و یا روشن بودن موتور درب رادیاتور خودرو را باز نکنید چون سیستم رادیاتور برخی از خودروها لازم به هواگیری دوباره دارد و همچنین به دلیل بالا بودن دمای آب احتمال سوختگی برای کسی که نزدیک رادیاتور ایستاده است وجود دارد.

۲-ضرورت همراه داشتن ابزار و وسایل مهم و حیاتی در خودرو.

 ۳-حتماً از سالم بودن چراغ های مه شکن و همراه داشتن زنجیر چرخ پیش از آغاز مسافرت اطمینان حاصل نمایید.

۴-  توصیه اصلی امداد خودرو به مالکین همه خودروهای صنعتی این است که نسبت به داشتن گوشی تلفن هوشمند همراه و پاوربانک یا شارژر همراه در سفرهای درون و بیرون شهری توجه کافی داشته باشند تا در زمان بروز مشکل میتوانید از طریق اینترنت و اتصال به وب سایت تخصصی امداد خودرو با اطمینان از خدمات امداد خودرو بهره مندشوند.

 5-ازعملکرد و کارایی سیستم ترمز و ترمزدستی خودرو پیش از حرکت اطمینان پیدا کنید.

۶-درسطوح لغزنده جاده در زمان بالا بودن سرعت از تعویض ناگهانی به دنده های سنگین خودداری کنید.

۷-درجاده‌های پرتردد با ترافیک زیاد فاصله ایمنی با خودروهای جلویی را رعایت کنید.

۸-چنانچه از داروهایی استفاده میکنید که هوشیاری شما را کاهش می‌دهند از رانندگی کردن ممانعت فرمایید.

۹-از وجود آچار چرخ و زاپاس خودرو قبل از سفر اطمینان حاصل نمایید.

۱۰-پیش از رفتن به سفر از سطح روغن های خودرو اطمینان حاصل نمایید.

 

اهداف مجموعه حمل خودروی آذربایجان غربی

 بالا بردن رضایت افراد از خدمات امداد خودروی آذربایجان غربی

 آسودگی خیال مشتریان از بابت خودروهای خود

 ارائه خدمات متنوع خودروبر به کاربران درسراسر ایران

 ارائه خدمات لوکس حمل خودرو در آذربایجان غربی برای کاربران

 مکانیکی سیار و تعمیرات وسایل نقلیه مشتریان

 خدمات فنی خودروهای لوکس و گرانقیمت در جاده­های کشور

 عدم پرداخت هزینه های اضافی از بابت ماشین­بر و حمل ماشین به وسیله مشتری

 مشاوره فنی خودرویی و مشکلات خودرویی به مشتریان عزیز و اعزام به محل خودرو در صورت نیاز به انتقال به تعمیرگاه­های معتبر در سطح شهر

اهداف مجموعه خودرو بر آذربایجان غربی

 عرضه سیستم جهت سازماندهی کلیه خدمات حمل خودرو آذربایجان غربی

 بالابردن رضایتمندی مشتریان از خدمات امدادخودرو درآذربایجان غربی

 آسودگی خیال مشتریان از بابت حمل خودروهای خود

 ارائه خدمات متنوع خودروبر به کاربران در همه ایران.

  عرضه خدمات حمل خودرو لوکس برای کاربران

 حمل خودروهای گرانقیمت به سراسر ایران از آذربایجان غربی

 اعزام و حمل خودرو در صورت نیاز به تعمیرگاه­های معتبر در سطح شهر‌.

 

 چرا خودروبر آذربایجان غربی؟

 سرعت در خدمات رسانی و امداد رسانی

 تحت پوشش قراردادن همه نقاط شهر در آذربایجان غربی

 امدادرسانی به وسیلهGPS

 بهترین کیفیت امدادرسانی

 امدادگران متخصص و متعهد امدادرسانی شبانه روزی در آذربایجان غربی

 خدمات امداد خودروی در7روزهفته

 مشتری مداری و جلب رضایت مشتری هنگام امدادرسانی

 ایمنی در حمل خودرو با استفاده از نیسان یدک کش،چرخگیر و خودروبر در آذربایجان غربی

 تعرفه های مناسب امدادی در کل استان آذربایجان غربی

 دادن مشاوره رایگان برای امدادرسانی به خودرویتان

 استفاده از به روزترین سیستم های امدادی جهت خدمات رسانی و امداد رسانی به شما عزیزان

 

 

 

 چرا لاستیک می ترکد؟ امداد خودرو آذر بایجان غربی

 ترکیدگی تایر به علت ازدست دادن سریع هوای تحت فشار لاستیک‌خودرو اتفاق می­افتد.زمانی که یکپارچگی مکانیزم‌تایر ازمیان برود و توانایی نگهداری هوا را نداشته باشد لاستیک میترکد یعنی هوای تحت فشار با پارگی لاستیک خودرو موجب انفجار میشود.

 دلایل روشن نشدن ماشین:

 ۱-چنانچه موتور با چندین استارت روشن شود و بعد از آن دود سفید از اگزوز آن خارج شود و موتور لرزش داشته باشد احتمالاً دلیل آن ورود آب به فضای احتراق میباشدکه خرابی واشر سرسیلندر دلیل آن است.‌دلیل دیگر که احتمال دارد وجود داشته باشد وارد شدن روغن به آب رادیاتوراست.

۲-چنانچه موتور بعدازچندین استارت زدن روشن شود و بعد از آن دود سیاه از اگزوز خارج شود.علت آن بیشتر بودن هوا نسبت به بنزین در فضای سیلندر است­و دلیل آن می‌تواند خرابی سنسور دمای موتور و یا نشتی بنزین از انژکتورها باشد.

۳-اگر موتور دیر روشن شود و بعد از اگزوز دود آبی خارج شود دلیل آن نشتی روغن به محفظه احتراق است و دلیل آن خرابی کاسه نمد سوپاپ ها می باشد.

۴-اگر موتور دیرروشن شود و هیچ دودی از اگزوز خارج نشود علت آن میتواند نسبت کم بنزین به هوا در محفظه احتراق باشد.
خطای سنسور دمای موتور،ضعیف بودن جرقه شمع،خرابی شمع یا کوئل،پایین بودن تراکم موتور به علت سفتی فیلتر سوپاپ­ها و یا نامرغوب بودن سوخت باشد.

۵-بعضی مواقع تغییرات شدید آب و هوایی باعث میشود که موتور اتومبیل با استارت های متوالی روشن شود‌.این مسئله به تنظیمات سیستم سوخت رسانی و تامین هوای موتور مربوط میشود. چونECUماشین طبق تنظیمات قبلی این ترکیب را برای موتور به وجود می آورد.

 

 

 ۷مورد از شایع ترین مشکلات گیربکس اتوماتیک.  امدادخودرو آذربایجان غربی

 گیربکس اتوماتیک یک سیستم حیاتی در وسیله نقلیه شما است.جهت اطمینان از عملکرد طولانی مدت،نیاز به مراقبت و توجه مناسب از سمت شما دارد.بسیاری از مردم از این موضوع غافلندکه تعویض یک گیربکس اتوماتیک میتواند هزینه­ای حتی بیشتر از تعویض موتور خودرو را داشته باشد.

 مشکلات مربوط به گیربکس اتوماتیک

۱-احساس لرزش در جعبه دنده

۲-خودروگیربکس را درگیر نمیکند و یا حرکت نمیکند.

۳-خودرو تولید صدا میکند.صدای کوبش زمانی که دنده درحالت خلاص قرار دارد.

۴-بویی مثل بوی سوختگی به مشام میرسد.

۵-دنده از جای خود خارج میشود.

۶-پایین بودن سطح روغن گیربکس یا نشت آن.

۷-چراغ اخطار موتورخودرو روشن باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

آگهی های مرتبط

مقالات مرتبط