تهویه مطبوع احمدی | کانال سازی فلکسیبل و گالوانیزه

 کانال سازی فلکسیبل در رامسر 

امروزه صنعت کانال سازی فلکسیبل و گالوانیزه در رامسر یکی از مورد توجه ترین بخش ها در صنعت و مسکن به منظور ایجاد تهویه مطبوع و گردش هوا محسوب می شود. استفاده از این کانال ها بستری را فراهم کرده تا در یک مجموعه گردش هوا به بهترین نحو ممکن صورت بگیرد و از به وجود آمدن مشکلاتی همچون اختلاف دما جلوگیری شود.

برای معرفی شغل کانال سازی به صورت مختصر می توان به طراحی، تولید و اجرای کانال ها و دریچه های هوا در نقطه های مختلف اشاره کرد. در این فعالیت ساخت انواع کانال، ظرافت و دقت بالایی باید صورت گیرد و  استفاده از ابزار آلات و تجهیزات جدید و پرسنل کار بلد و حرفه ای بسیار حائز اهمیت است.

هر گونه نقص در کانال سازی می تواند خسارات بسیاری را به دنبال داشته باشد. به همین منظور پیشنهاد می کنیم جهت مشاوره، مراجعه حضوری جهت بازدید، اندازه گیری و برآورد قیمت ها حتما با مجموعه کانال سازی در رامسر ارتباط برقرار کنید تا در اسرع وقت بهترین خدمات به شما ارائه گردد.

مهم ترین فعالیت ارائه شده توسط این شرکت می توان به اجرای کانال کشی سیستم تهویه مطبوع، طراحی و تولید داکت، فلکسی، هواساز، گالوانیزه و غیره اشاره نمود. هر یک از موارد ذکر شده در بهترین شرایط و با نازل ترین قیمت ها ارائه خواهند شد، چرا که رضایت و اعتماد مشتری اولویت اصلی کار این شرکت تولیدی به حساب می آید.

استفاده از روش کانال سازی زمینه ی ایجاد یک سیستم تهویه درست را فراهم می کند. اما علت اصلی راه اندازی و اجرای آن چیست؟ مهم ترین نکته قابل تامل ایجاد شرایطی است که هوای محل مورد نظر را قابل زیستن کند. با کمک کانال های هوا کشی به صورت کاملا اتوماتیک شرایط هوا یکسان و پاکیزه خواهد ماند.

کانال سازی خوب در کیش

مجموعه‌ی کانال سازی فلکسیبل و گالوانیزه در کیش با بیش از چند دهه سابقه‌ی فعالیت کاملا حرفه ای کلیه ی تلاش خود را می کنند تا در محیط های تجاری، صنعتی، پزشکی، اداری، مسکونی و غیره بهترین شرایط آب و هوایی را با قیمتی کاملا مناسب و کیفیتی بسیار بالا ارائه کنند.

شاید شما هم جزء افرادی باشید که اطلاعات کافی در زمینه کانال و روش کار آن نداشته باشید. به همین منظور شما را با موارد زیر از نحوه‌ی عملکرد کانال آشنا می کنیم؛ کنترل دمای محیط با گرمایش دهی، کنترل دمای محیط با سرمایش دهی، کنترل رطوبت محیط با روش خشک کردن و رطوبت دادن کافی، کنترل کردن سرعت حرکت هوا، تصفیه کردن هوا، ایجاد هوای پاک، ضد عفونی کردن هوا، ایجاد سازمان دهی هوا و غیره…

معرفی اجمالی خدمات ارائه شده توسط شرکت کانال سازی در کیش:

 • طراحی، ساخت و اجرای انواع کانال
 • اجرای کانال کشی سیستم تهویه مطبوع
 • اجرای فلاشینگ در طرح های کاملا متفاوت
 • اجرای فن کوئل سقفی
 • طراحی و ساخت انواع دریچه
 • طراحی و ساخت شوت زباله
 • طراحی و اجرای داکت فن کویل
 • ایجاد هر گونه ورق کاری حرفه ای
 • طراحی و ساخت انواع کانال گرد
 • دستگاه های داکت اسپلیت
 • استفاده از ورق های گالوانیزه و فلکسی
 • و…

زمانی که مجموعه های کانال سازی مانند شرکت آقای احمدی تاسیس گردید افراد توانستند به خوبی محیط زندگی شان را به بهترین دما برسانند و تنظیمات لازم را به صورت کاملا اتوماتیک و بدون دردسر انجام دهند.

برای مثال یکی از محصولات ساخته شده توسط شرکت کانال سازی در کیش، طراحی، ساخت و اجرای انواع کانال های کولر دمپر دار است. این طراحی کانال کمک کرده تا در فصول سرد سال از ورود هر گونه سرما به محیط مد نظر از جمله منزل جلوگیری کرده و در مصرف انرژی بسیار صرفه جویی گردد.

تهویه مطبوع احمدی | کانال سازی فلکسیبل و گالوانیزه

معرفی بهترین کانال سازی در بندرعباس

با یک بار هزینه کردن در مجموعه کانال سازی فلکسیبل و گالوانیزه در بندرعباس اقتصادی ترین خرید خود را تجربه نمایید. این شرکت کمک می کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن بالا ترین باز دهی با وجود نصب کانال ها در محیط های مختلف ایجاد شود.

یکی از روش های ایجاد تهویه مطبوع استفاده از داکت اسپلیت ها‌ی تولید شده این شرکت معتبر است. این دستگاه ها با کمک کویل آب گرم و یا همان هیت پمپ می تواند در کوتاه ترین تایم ممکن باد خنک و باد گرم را تولید نماید.

یکی از بزرگ ترین مزیت های استفاده از این سیستم این است که هنگامی که این داکت اسپلیت ها مورد استفاده قرار می گیرند دیگر نیازی به استفاده از سیستم هایی نظیر بخاری و رادیاتور که عامل گرمایش و سرمایش می باشند نخواهید بود.

این سیستم ها شباهت زیادی به کولر های گازی هم دارند اما تفاوت آن ها در نوع نصب آن هاست. داکت اسپلیت هایی که از جنس گالوانیزه، فلکسی بل و غیره می باشند مناسب ترین گزینه برای انتقال دادن هوا به محیط هستند و معمولا از یک یونولیت داخلی تو کار برای تهویه کردن مورد استفاده قرار می گیرند.

نوع طراحی و ساخت این سیستم ها در مجموعه کانال سازی در بندرعباس سبب شده تا در مصارف مختلفی همچون، مسکونی، تجاری و اداری مورد استفاده قرار گیرند. زمانی که کانال کشی درستی برای این سیستم تهویه صورت گیرد می توان به صورت همزمان برای چند اتاق  استفاده شود و کارایی بیشتر و بهتری داشته باشد. با وجود این سیستم هوای گرم و یا سرد به صورت مساوی در کلیه ی قسمت ها توزیع خواهد شد. در نظر داشته باشید دمای محیط در این سیستم با کمک ریموت کنترل از راه دور قطع و وصل خواهد شد.

مجرب ترین مجموعه کانال سازی در نوشهر

مجموعه کانال سازی در نوشهر یکی از شناخته شده ترین مجموعه هایی است که طراحی و تولید فن کویل ها را بر عهده دارند. این سیستم از لحاظ ظاهری مستطیل شکل هستند و در سقف ساختمان نصب می شوند. این سیستم ها با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب به مشتری عرضه می گردند.

فن کویل ها بهترین گزینه جهت ایجاد گرمایش و سرمایش در محیط های مختلف محسوب می شوند. هوا سازی فن کویل ها بسیار شبیه به داکت اسپلیت ها دارد با این تفاوت که سینی درین در آن ها به شکل سینی خارجی و در داکت اسپلیت هوا ساز به شکل داخلی وجود دارد.

فن کویل هایی که کانالی هستند ظرفیت بیشتری به نسبت سایر فن کویل ها دارند پس اگر زمانی نیازمند سیستم گرمایشی و سرمایشی برای محیط های بزرگ تر بودید باید از فن کویل های کانالی استفاده کنید.

کارشناسان فروش در مجموعه کانال سازی در نوشهر همواره جزء مجرب ترین افرادی هستند که در کوتاه ترین زمان ممکن بر اساس نیاز شما و ابعاد محیط مورد نظر تان بهترین سیستم تهویه هوای گرم و سرد را معرفی می نمایند. در واقع مناسب ترین پیشنهاد خرید خود را می توانید با این مجموعه تجربه نمایید.

در فن کویل هایی که به صورت کانالی طراحی و ساخته می شوند، نحوه ی ورود و خروج هوا به شکل کانالی است و معمولا با فشار بسیار بالا جا به جا می شوند. ظرفیت این سیستم ها از ششصد تا دو هزار CFM قابل تغییر است و بر اساس نیاز و سفارش مشتری طراحی و اجرا می گردند. نمونه های ضعیف این دستگاه یک فن و نمونه های قوی آن ها دارای دو فن قدرتمند از جنس فلز دارند و در برابر گرما و سرما از خود مقاومت نشان می دهند.

کانال سازی گالوانیزه در قشم

گروه کانال سازی فلکسیبل و گالوانیزه در قشم در راستای ارائه ی خدمات با کیفیت سعی در طراحی، تولید و اجرای انواع دریچه و سیستم های شوت زباله برای جمع آوری هر چه سریع تر زباله ها نموده و آسایش و بهداشت ساکنین را در بهترین شرایط فراهم نموده اند.

جنس این کانال ها از استنلس استیل است و در مکان های مختلفی برای جمع آوری انواع مدل های زباله خشک و تر مورد استفاده قرار می گیرند. انواع درب های ساخته شده برای این کانال ها به صورت تک لایه و دو لایه می باشند.

برای ساخت دریچه های شوت زباله در گروه کانال سازی در قشم به موارد زیر توجه ویژه می شود:

 • جنس استیل مورد استفاده برای ساخت این دریچه ها از لحاظ کیفیت، زنگ زدگی، ضخامت و خوردگی و … بسیار مقاوم هستند.
 • شیب مناسبی برای طراحی این سیستم با کار برده می شود تا زباله از دریچه شوت به سمت داکت به راحتی جا به جا گردد.
 • ساختار کلی دریچه کاملا آب بندی می شود.
 • شکل دریچه شوت بعد از باز شدن به شکل مخزن جای گذاری عمل می کنند.
 • این دریچه ها به گونه ای طراحی می شوند که از ورود اجسام غیر متعارف جلوگیری کنند.
 • درب دریچه به گونه ای است که به شکل خودکار بعد از باز شدن بسته می شود.
 • و…

در واقع این دستاورد جدید در این مجموعه سبب بهبود دفع پسماند ها در ساختمان های شلوغ، بیمارستان ها، هتل ها، گل خانه ها، پاساژ ها، مراکز ساخت دارو، فروشگاه ها، رستوران ها، سالن های ورزشی، کارخانجات، مناطق مسکونی و تجاری و غیره گردیده است.

شما لایق بهترین ها هستید با بکار گیری سیستم تهویه مناسب از پخش بوی نامطبوع، هجوم حشرات و حیوانات موذی و آلودگی محیط جلوگیری کنید و برای دفع زباله از جدید ترین روش ها استفاده کنید.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آقای احمدی در ارتباط باشید.

تلفن تماس:

09125346694

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

آگهی های مرتبط

مقالات مرتبط