تبدیل کاغذ به اینترنت

فهرست

تبدیل کاغذ به اینترنت

اهداف تبلیغات اینترنتی 

 در عصر حاضر اینترنت جز اصلی زندگی افراد محسوب می‌شود و فواید تبلیغات اینترنتی برای همه آشکار است. با وارد شدن فعالیت های تجاری به اینترنت و فضای مجازی بازاریابی و تبلیغات اینترنتی به میان آمد. و به اولین و بهترین توصیه متخصصان در همه دنیا به خصوص در کشورهای پیشرفته تبدیل شد. به این نکته توجه داشته باشید که از راه تبلیغ های اینترنتی ، خیلی از موسسه های جهانی درآمد خیلی زیادی را کسب می‌کنند و به علت رشد سریع کاربران اینترنتی درصد بسیاری از هزینه های آنها برای تبلیغات آنلاین در فضای مجازی صرف می‌شود و این درصد هر سال رو به افزایش است.

 مزایای تبلیغات اینترنتی

 1-هزینه کمتر و نتیجه بهتر:از اصلی ترین مزایای تبلیغات اینترنتی کم هزینه بودن آن است.
2-مخاطب یابی هدفمند و ارتباط بهتر با مخاطبان:در تبلیغات اینترنتی این امکان وجود دارد که با توجه به نوع مخاطب بتوانید تبلیغات خود را برای گروه‌های ویژه‌ای از مخاطبان بفرستید و در وب سایت های گوناگون که کاربران متفاوت از نظر گروه های سنی و یا نوع شغلی که دارند برای تبلیغ برند خود استفاده کنید.
3-استفاده از اطلاعات بیشتر در تبلیغات:در روزنامه‌ها و مجله‌ها تنها از یک کادر تبلیغات می توان استفاده کرد و متنی که در آن قرار می گیرد محدود است. ولی در تبلیغات اینترنتی می توان از فایلهای تصویری استفاده کرد که با تعویض عکس میتوان از نوشته های بیشتری استفاده کرد.و یا امکان قرار دادن ویدیو های کوتاه مدت وجود دارد.

 4-روشهای پرداخت معقول و مناسب: در تبلیغات آنلاین باید کل مبلغ در همان آغاز کار پرداخت شود. ولی در تبلیغات آنلاین و اینترنتی پرداخت هزینه طبق کلیک ها مخاطبان واقعی صورت میگیرد.
5-قابلیت ردگیری و اندازه‌گیری عملکرد آن:در تبلیغات اینترنتی به وسیله ابزارها و برنامه های گوناگون می توان مقدار کارکرد و تاثیر تبلیغات را مورد بررسی قرار داد.
6-امکان ویرایش و به روز رسانی.
7-قدرت برند سازی بالا.

تبدیل تبلیغات  کاغذی به اینترنتی

امروزه جایگاه تبلیغات کاغذی با تبلیغات اینترنتی در حال عوض شدن می باشد و گذشت زمانی نه چندان دور دیگر آثاری از وجود آگهی های کاغذی برروی در و دیوار ساختمان ها دیده نمی شود و این خود از جمله مزیت هایی می باشد که تبلیغات اینترنتی خواهد داشت.

از جمله متد های تبلیغاتی که امروزه بسیار نتایج مفیدی در پی داشته معرفی حرفه، شغل و محصولات خود در دنیای اینترنت میباشد و با گسترش روز افزون دسترسی به اینترنت و همینطور افزایش سرعت اینترنت و در کنار آن پیشرفت تکنولوزی که منجر به بوجود آمدن انواع گوشی های هوشمند شده و کارببران برای رفع نیاز های روزمره خود می توانند به اینترنت مراجعه نمایند.

اگر بخواهیم مزایای درج آگهی در دنیای اینترنت نسبت به نیازمندیهای کاغذی عنوان کرد به موارد زیر برخورد میکنیم :

 • از مهم ترین مزیت های درج آگهی اینترنتی جلوگیری از قطع درختان بوده که منجر به حفظ محیط می شود.

 • شما با استفاده از آگهی های اینترنتی می توانید محدویدت های جغرافیایی و زمانی رااز بین ببرید.

 • مقرون به صرفه بودن درج آگهی در دنیای اینترنت و حتی در بعضی از سایت ها امکان درج آگهی رایگان هم وجود دارد کاربران را به سمت این روش تبلیغات سوق می دهد.

 • مورد دیگری که می توان برای مزیت های این روش عنوان کرد این میباشد که کاربران دیگر هیچ بلایی از جمله پاره کردن و یا دور انداختن، سر تبلیغاات شما نمی توانند بیاورند.

با تئجه به مطالبی که در بالا عنوان شد اگر مایل به انجام تبلیغات در دننیای مجازی میباشید می توانید از روش های زیر استفاده نمایید :

 • تبلیغات ایمیلی : این روش تبلیغاتی همانند تبلیغات پیامکی میباشد و یکی از قدیمی ترین روش ها بوده که کماکان مورد استفاده قرار میگیرد و توصیه می شود تنها در جهت اطلاع رسانی به مشتری هاتون از این ایمیل استفاده نمایید.

 • تبلیغات بنری : از جمله رایج ترین روش ها میباشد و به حالت عکس های ثابت و متحرک میباشد که امکان مناسبی برای آگهی دهنده اعلام می کند تا متن اگهی خود را به طور کامل بیان کنند.

 • تبلیغات متنی : همان آگهی های متنی میباشند که دربعضی سایت های امکان درج آگهی رایگان را قرا داده اند و شما بدون هیچ گونه مشکلی می توانید حرفه خود را تبلیغ نمایید.

 • تبلیغات کاتالوگی : ترکیبی از آگهی بنری و متنی می باشد و البته در ایران این گونه تبلیغ هنوز زیاد مرسوم نمی باشد.

 • تبلیغات در سایت های آگهی و نیازمندیهای آنلاین : سایت های متعددی برای تبلیغ حرفه شما طراحی شده اند که امکان درج آگهی رایگان باری تبلیغ وجود دارد و جتی در بعضی ازموارد بسته های تبلیغاتی هم قرار داده اند که امکان ویژه کردن آگهی شما وجود دارد.

 • سیستم همکاری فروش : این نوع سیستم ها از جمله رایج ترین روش ها در دنیای تبلیغات میباشند و برای کسانی که مخحصولاتشون را به صورت دانلود می فروشند مناسب میباشد

 • تبلیغات در شبکه های اجتماعی : تعداد کاربران شبکه های اجتماعی روز به روز در حال افزایش میباشد در نتیجه با عضو شدن یک شرکت در این شبکه های اجتماعی شما می توانید حرفه و فعالیت خود را بیشتر در دید کاربران قرار دهید.

 • تبلیغات ویدئویی : شما با استفاده از سرویس های اشتراک ویدئویی می توانید تبلیغات خود را در دنیای اینترنت معرفی کنید و اغلب این سرویس ها رایگان میباشند.

 • نرم افزارهای Adward : این ابزارها می توانید براساس شغل تون برای کاربران اینترنت سرویسی را در نظر بگیرید تا برایشان مفید باشد.

تبدیل تبلیغات کاغذی به تبیلغات اینترنتی

تبدیل تبلیغات کاغذی به اینترنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

آگهی های مرتبط

مقالات مرتبط