نون روز
نون روز

توضیحات آگهی

مهسا رستگاری بهترین درمانگر روابط خانواده و مشاور بالینی در اصفهان

مشاور بالینی در اصفهان

مهسا رستگاری یکی از بهترین درمانگر روابط خانواده و مشاور بالینی در اصفهان است که تلاش می کند با بهبود روابط اعضای خانواده و از بین بردن استرس ها و تنش ها به بهتر شدن وضعیت خانواده و خوشبختی آن ها کمک می کند.مهسا رستگاری به عنوان یک درمانگر به مطالعه رفتار فرد به فرد اعضای خانواده و نقش آن ها در خانواده می پردازد او تمام سعی خود را می کند تا با تمامی اعضای خانواده جلسات روان درمانی به صورت فرد به فرد داشته باشد.

داشتن یک مشاور در زندگی مانندمهسا رستگاری بهترین درمانگر روابط خانواده و مشاور بالینی در اصفهان باعث حفظ و توسعه سلامتی خانواده، تقویت ارتباط و انسجام افراد خانواده، باعث می شود تا در ذهن اعضای خانواده رویکرد حل مسئله با کمک الگو های خانوادگی قرار بگیرد، باعث گسترش درک و همدلی بین اعضای خانواده می شود، اختلالات و تعارضات خانوادگی را رفع می کند.

داشتن یک مشاور با عنوان مشاور خانوادگی یا بالینی باعث بهتر شدن زندگی و روابط شما با اعضای خانواده می شود و در مواردی بسیاری از مشکلات خانواده ها را حل می کنند. معمولا تعداد جلسات مشاوره از ۳ جلسه تا ۲۰ جلسه ادامه پیدا می کند که هزینه این مشاوره بستگی به تعداد جلسات و نوع مشکل خانوادگی شما دارد.

جهت مشاوره رایگان و بهره گیری از خدمات دکتر مهسا رستگاری با ما در ارتباط باشید.

تلفن تماس: 09133296838

 

 

 

 

 

 

 

 

مشاور-کسب-و-کار

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مهسا رستگاری بهترین درمانگر روابط خانواده و مشاور بالینی در اصفهان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


+ 3 = هشت