نون روز
نون روز

توضیحات آگهی

مجید نواری مجرب ترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان

مجرب ترین وکیل در همدان

مجید نواری بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری با شماره پرونده وکالت ۸۶۹ مشغول به فعالیت می باشد. امروزه با توجه به شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی افراد ترجیحا تمامی کار های خود را به صورتی اینترنتی و آنلاین انجام می دهند.

مجید نواری بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان به عنوان کسی که به واسطه ی دانشش نسبت به قوانین، اصول و خدمات حقوقی می تواند به افراد در زمینه های، امور قرار داد، حل اختلافات و دعاوی،  مشاوره آنلاین و حضوری دهد.با توجه به مسائل حقوقی و برای جلوگیری از احتمال وجود ضرر های پیش رو مشورت با یک مشاور مانند مجید نواری بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان امری ضروری است. ایشان با تسلط کافی به قوانین و تجربه ای که دارند کمک می کنند تا افراد انتخاب های درستی داشته باشند و از به وجود آمدن خسارات جلوگیری شود.

مجید نواری بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان در زمینه مشاوره و وکالت، خانواده، قرار دادها، انحصار وراثت، وصول مطالبات، ملکی، کیفری، شرکت ها، دیوان عدالت اداری، روابط کار و کار گری، دعاوی حقوقی، قرارداد ها، بیمه و تصادفات و دعاوی بانکی (دعاوی علیه بانک ها) ، اسناد رسمی و غیره مشغول به کار است.

وظیفه مجید نواری به عنوان وکیل دعاوی حقوقی:

  • اطلاعات حقوقی مورد نیاز را در اختیار اشخاص قرار می دهد.

  • متن قرار داد را تنظیم می کند.

  • بر روند عقد قرار داد نظارت می کند.

  • در امور کیفری و در امور حقوقی مربوط به روابط خصوصی اشخاص نقش مهمی دارد.

در صورت بروز هر مشکلی به مجید نواری مجرب ترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان مراجعه کنید.

تلفن تماس: 09188119987

آدرس دفتر وکالت مجید نواری: همدان، خیابان بو علی بالا، سیزده خانه، رو به روی بانک تجارت، ساختمان سامان، طبقه دوم، واحد ۶

 

 

 

مشاور-کسب-و-کار

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مجید نواری مجرب ترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


− 2 = چهار