نون روز
نون روز
سارا مکرم وکیل پایه یک دادگستری و مشاور آنلاین در تهران و البرز |واتساپ 09123635428 | پیج اینستاگرام:sara.mokarram

توضیحات آگهی

سارا مکرم وکیل پایه یک دادگستری و مشاور آنلاین در تهران و البرز

09123635428

مشاور آنلاین در تهران

سارا مکرم وکیل پایه یک دادگستری در تهران و البرز نماینده حقوقی است که جهت اخذ پروانه وکالت از مرکز وکلای دادگستری صلاحیت حضور در مراجع قضایی و دفاع از موکل خود را بر اساس موازین قانونی دارد.سارا مکرم وکیل پایه یک دادگستری در تهران و البرز به عنوان بهترین نماینده حقوقی و آگاه به انواع دعاوی حقوقی و کیفری شناخته شده است، ایشان در زمینه وکیل خانواده به طور تخصصی در حوزه مختلف دعاوی خانواده مانند مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت، الزام به تمکین ، و غیره… انواع دعاوی ملکی مانند؛ دعاوی موجر و مستاجر، تخلیه، خلع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به ایفای تعهد و غیره… در زمینه چک؛ مانند سفته، رسید بانکی، مطالبه وجه چک ، تخصص در امور بانکی و پرونده‌های اجرای ثبتی و غیره… در زمینه کیفری مانند؛ روابط نامشروع، توهین، تهدید، فحاشی، خیانت در امانت، قتل، مواد مخدر، خسارات ناشی از تاخیر و غیره.. فعالیت می کند.

در بسیاری از موارد افراد بدون استفاده از مشاوره حقوقی یا نماینده حقوقی ملکی اقدام به ثبت دادخواست می کنند و یا پرونده خود را در محاکم قضایی پیگیری می کنند و متاسفانه پس از طی چند ماه و یا چند سال از گرفتن حق خود باز می مانند بنابر این وکیل ملکی می تواند در این زمینه هم خسارات ناشی از تاخیر  را کاهش دهد و احتمال برد در پرونده را افزایش دهد.

مشاوره آنلاین در تهران و البرز

سارا مکرم وکیل پایه یک دادگستری در تهران و البرز به عنوان نماینده حقوقی با تسلط کامل بر قانون مجازات اسلامی و آیین داد رسی کیفری و نیز تیز هوشی تمام می تواند شرایط پرونده را به نفع موکل خود تغییر دهد پس قبل از مراجعه به دادگاه حتما تحقیق کنید و بهترین وکیل خانم  در تهران و البرز را انتخاب کنید.

جهت مشاوره  و نوبت گیری  غیر حضوری با ما در ارتباط باشید.

واتساپ: 09123635428

بهتربن وکیل پایه یک به صورت آنلاین 

وکیل پایه یک دادگستری آنلاین 

 وکیل آنلاین در تهران

وکیل آنلاین در البرز 

بهترین مشاور حقوقی آنلاین در البرز

 بهترین مشاور حقوقی آنلاین در تهران

 

 

 

مشاور-کسب-و-کار

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سارا مکرم وکیل پایه یک دادگستری و مشاور آنلاین در تهران و البرز |واتساپ 09123635428 | پیج اینستاگرام:sara.mokarram”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


6 + = هشت