نون روز
نون روز
دکتر داود سلطانیان وکیل پایه یک دادگستری در عباس آباد مازندران

توضیحات آگهی

دکتر داود سلطانیان وکیل پایه یک دادگستری در عباس آباد مازندران

وکیل در عباس آباد

انتخاب وکیل خوب یکی از مهم ترین مسائلی است که هر فرد برای حل یک مشکل حقوقی در پرونده خود باید به آن توجه کند. دکتر داود سلطانیان وکیل پایه یک دادگستری در عباس آباد مازندران یک وکیل خوب و مجرب برای حل مشکلات شما است.

این روز ها با توجه به وضعیت اقتصادی و فرهنگی که در جامعه به وجود آمده است افراد با انواع پرونده های قضایی مواجه هستند از طرفی هم با تمام راه کار ها و اصول های دادگستری و پرونده آشناییت ندارند در این میان یک وکیل کار بلد مانند دکتر داود سلطانیان وکیل پایه یک دادگستری در عباس آباد مازندران می تواند بهترین راه نما و حل کننده مشکلات باشد.

از جمله مواردی که دکتر داود سلطانیان وکیل پایه یک دادگستری در عباس آباد مازندران در زمینه مهارت کافی و دانش لازم را دارد می توان به وکالت در دعاوی حقوق نفت، داوری، دعاوی حقوق کار، دعاوی حقوق پیمان، دعاوی حقوق بیمه، دعاوی حقوق تصادف، دعاوی حقوق تصادفات رانندگی، دعاوی حقوق گمرکی، دعاوی حقوق اراضی، دعاوی ثبت احوال، دعاوی دادسرا، دعاوی دادگاه انقلاب، دعاوی مواد مخدر، دعاوی جرایم رایانه ای، دعاوی حقوق پزشکی، دعاوی حقوق مالکیت و هزاران موارد دیگر را نام برد.

جهت حل مشکلات، مشاوره رایگان، نوبت گیری حضوری و غیر حضوری با ما در تماس باشید.

دکتر داود سلطانیان وکیل پایه یک دادگستری در مازندران.

 تلفن تماس: 09123255504

مشاور-کسب-و-کار

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دکتر داود سلطانیان وکیل پایه یک دادگستری در عباس آباد مازندران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


× سه = 21