نون روز
نون روز
تولید حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار هایپر حفاظ در تهران

توضیحات آگهی

تولید حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار در تهران

تولید حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار هایپر حفاظ ولدی یکی از شناخته شده ترین مکان ها برای تولید حفاظ روی دیوار می باشد که در زمینه ی تولید حفاظ های شاخ گوزنی، حفاظ های دیواری، حفاظ های بوته ای، حفاظ های شعله ای، حفاظ های آبشاری، حفاظ های خاری، حفاظ های گندمی، حفاظ های نخل مرداب، حفاظ های لیلیوم و غیره… فعالیت می کنند.

از مهم ترین تولیدات و خدماتی که ارائه می کنند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تولید و فروش حفاظ شاخ گوزنی
  • تولید و فروش حفاظ نیزه ای
  • تولید و فروش درب های لوکس
  • تولید و پخش انواع نرده
  • تولید و پخش حفاظ آهنی پنجره
  • تولید و پخش انواع نرده تراس
  • تولید و پخش انواع درب های فرفرژه و آکاردئونی و غیره…

حفاظ ها جزوه مواردی هستند که ساختمان ها را از نفوذ سارقان حفظ می کنند و مناسب ترین گزینه برای درب و پنجره هایی است که از جنس آلومینیوم جنس چوب هم می باشند. حفاظ های تولیدی هایپر حفاظ علاوه بر ایجاد امنیت بسیار زیبا و جذاب هستند.

این حفاظ ها عرضی بلند داشته و بیشتر عرض دیوار را تحت پوشش قرار می دهند و محلی برای قرار دادن دست و پا نمی گذارند و امنیت را به صورت کامل حفظ خواهند کرد. برای محاسبه ی قیمت این نرده ها به صورت متر و طرح نرده سر دیوار با توجه به طرح نرده حفاظ محاسبه می شود.

بهترین نوع حفاظ ها حفاظ های شاخ گوزنی، لیلیوم و سر نیزه ای هستند این حفاظ ها علاوه بر جلوگیری از ورود سارقان  و افراد ناشناخته سبب عدم ورود حیوانات هم می شوند و روش نصب بسیار راحتی هم دارند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، بهره مندی از خدمات آقای ولدی تولید حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار هایپر حفاظ ، استعلام از قیمت ها، ثبت و سفارش کافی است تا با ما در تماس باشید.  

تلفن تماس:

09195900049

مشاور-کسب-و-کار

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تولید حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار هایپر حفاظ در تهران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


6 × سه =