نون روز
نون روز
بهترین مشاور تغذیه و رژیم درمانی در مبارکه | کارشناس ارشد تغذیه اکرم کبیری

توضیحات آگهی

بهترین مشاور تغذیه و رژیم درمانی در مبارکه

تا به حال برای شما هم پیش آمده است که از چاقی رنج ببرید. دوست داشته باشید لاغر شوید اما نتوانید. یا اصول آن را ندانید یا با در نظر گرفتن مسیری اشتباه در میانه راه خسته شوید چاره کار شما پیش ماست. مراجعه به یک پزشک خوب چاره کار شماست یک پزشک تغذیه و رژیم درمانی مشکلات شما را به خوبی و در کمترین زمان ممکن حل خواهد کرد. در این حین کار تغذیه و رژیم درمانی دو کار جداست که اگر بخواهید بدانید در واقع یک متخصص رژیم درمانی با توجه به شرایط پزشکی که شما دارید از لحاظ دیابت، آلرژی غذایی، اختلالات گوارشی و روده و غیره که در اختیارش می گذارید در بیمارستان، کلینیک و یا مراکز درمانی یا مراکز ورزشی آماده نظارت بر رژیم شما و برنامه ریزی درست است. یک متخصص رژیم خوب با توجه به سن، سبک زندگی، آلرژی های احتمالی، بهترین ها را برای سلامت شما در نظر می گیرند. اما یک متخصص تغذیه نمی تواند رژیم هایی را که یک بیمار دچار مشکلات پزشکی دارد را برنامه ریزی کند. با این حال با توصیه به مردیم در رابطه با مواد غذایی سالم و روش های سلامت ماندن به آن ها کمک می کنند. حال داشتن یک پزشک که هم متخصص تغذیه و هم متخصص رژیم درمانی باشد به شما کمک می کند نه تنها یک رژیم خوب بلکه برنامه ریزی درست در زمینه کاهش وزن داشته باشید. برنامه ریزی درست شامل پیشنهاد بهترین سبک برای زندگی شما، ورزش کردن، انتخاب مواد غذایی درست و غیره……می باشد.

برای کاهش وزن و داشتن سلامتی به رژیم غذایی مناسب نیاز مند بودید ما برای شما بهترین مشاور تغذیه و رژیم درمانی در مبارکه خانم دکتر اکرم کبیری را پیش نهاد می کنیم که با داشتن مدرک کارشناس ارشد تغذیه و رژیم درمانی با سال ها تجربه در زمینه کاهش وزن به شما عزیزان کمک خواهد کرد که در صورت داشتن یک رژیم اصولی، سبک زندگی صحیح و ورزش کردن همراه با مطالعه تمامی پرونده های پزشکی شما در زمینه داشتن بیماری ارثی یا زمینه ای بهترین برنامه ها را در اختیارتان قرار دهند.

خیلی پیش آمده است که شما ورزش میکنید و رژیم خوبی هم دارید اما قسمت هایی از بدن شما وجود دارد که در برابر کاهش وزن از خود مقاومت نشان می دهند در این حین دکتر اکرم کبیری با داشتن جدید ترین دستگاه های کمک لاغری در واقع همان لاغری موضعی در قسمت های سفت و سخت باسن، بازو،  ران، پهلو و شکم به شما کمک می کنند که در کمترین زمان بدون داشتن عوارض کاهش وزن و سایز خوبی را تجربه کنید. بهترین مشاور تغذیه و رژیم درمانی در مبارکه برای ارائه خدمات و کمک به دوستان عزیز آماده است. برای داشتن مشاوره رایگان و همچین زمان نوبت دهی با ما در ارتباط باشید. بهترین مشاور تغذیه و رژیم درمانی در مبارکه.

خانم دکتر اکرم کبیری: 09131379340

 آدرس: ابتدای خیابان بسیج .ساختمان بانک توسعه تعاون. طبقه سوم خانم دکتر اکرم کبیری

مشاور-کسب-و-کار

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “بهترین مشاور تغذیه و رژیم درمانی در مبارکه | کارشناس ارشد تغذیه اکرم کبیری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


9 − = یک