نون روز
نون روز
بالابر هیدرولیکی

سازنده ی انواع بالابر هیدرولیکی

سازنده ی انواع بالابر هیدرولیکی

بالابر هیدرولیکی

همان طور که از اسم آن مشخص است این نوع بالابر ها بر پایه ی هیدرولیک می باشند. در اصل چیزی که باعث بالا رفتن و ایجاد نیرو در بالابر هیدرولیک میشود به وسیله ی چرخه ی هیدرولیکی تامین می شود. در این نوع بالابر ها یک مخزن روغن وجود دارد که چرخه ی روغن به این صورت عمل می کند که وقتی پمپ با برق روشن می شود روغن موجود در مخزن، پیستون ها را به حرکت در می آورد و بالابر هیدرولیکی کار می کند. و زمانی که دستگاه به سمت پایین حرکت می کند دقیقا بر عکس این عمل تکرار می شود. انرژی برق باعث جمع شدن روغن در مخزن روغن می شود و در این امر فشار از پشت پیستون ها برداشته می شود و دستگاه به سمت پایین حرکت می کند. شاید با خودتان فکر کنید بالا بر هایی که در مغازه ها هستند هیدرولیکی می باشند اما در واقع بالابر های هیدرولیکی بسیار متنوع هستند و بالابر مغازه تنها یک مدل از این نوع بالا بر ها است.

امروزه بالا بر های هیدرولیکی با دستگاه های دیگر ترکیب شده اند و به انواع بالابر های خانگی، بالابر های فروشگاهی، بالابر های هیدرولیک کارگاهی، سکوی بالابر هیدرولیک نفر بر، ویلچر بر و ….غیره تقسیم می شوند.

بالابر های هیدرولیکی با توجه به داشتن کابین یا نداشتن آن، قدرت و وزنی که می تواند بلند کند، ثابت یا متحرک بودن، میزان برقی که مصرف می کند، جنس پمپ و فلکه و قابلیت هایی که برای امنیت بار یا فرد در نظر گرفته شده است قیمت گذاری می شود. معمولا در مکان هایی که امکان نصب آسانسور وجود ندارد، برای خانه های لوکس که بالابر های شیشه ای طراحی کرده اند، در ساختمان های چهار طبقه و کمتر، در ساختمان هایی که خلوت هستند و ترافیک افراد وجود ندارد، فروشگاه ها و مکان های لوکسی که زیبایی کار برایشان اهمیت دارد و برای افرادی که بی صدا بودن بالا بر برای شان اهمیت دارد از بالابر هیدرولیکی استفاده می شود.

بالابر هیدرولیکی

بالابر کششی 

بالابر کششی نوعی آسانسور است که حرکت آن بر اثر اصطکاک بین سیم بکسل و شیارفلکه کشش در هنگام چرخش آن توسط سیستم محرکه صورت می گیرد. بالابر کششی مزایای بسیاری دارد و از همه مهم تر مقرون به صرفه است که همین امر سبب شده تا از متداول ترین سیستم های اجرایی آسانسور در دنیا باشد. نحوه کار کردن بالابر های کششی بر اساس نیروی الکترو موتور و گیر بکس می باشد که از طریق فلکه گیربکس توان مربوطه در امتداد قائم به کابین آسانسور اعمال شده و حرکت کابین را به بالا یا پایین فراهم می نماید.

با چرخش فلکه گیر بکس کابین آسانسور و وزنه تعدیل هر کدام در جهت مخالف هم بالا و پایین می روند که این سیستم تعلیق آسانسور کششی یا بالابر کششی نام میگیرد.

با توجه به حساس بودن سیستم بالابر کششی باید هر ماه توسط کارشناس فنی مورد بررسی قرار بگیرد. این سیستم در سرعت های مختلف از نیم متر بر ثانیه تا سرعت بالا و یک متر بر ثانیه ساخته می شود. از نظر کنترل سرعت می توانیم بالابر های کششی را به انواع تک سرعته، دو سرعته و کنترل سرعت هوشمند تقسیم نماییم. معمولا در مکان هایی که نیاز به سرعت بالا می باشد، ساختمان هایی که شلوغ هستند و حجم ترافیکی بالایی دارند، ساختمان هایی که بالای چهار طبقه هستند از بالا بر کششی استفاده می کنند.

 

نصب و راه اندازی بالابر های هیدرولیکی و کششی در تهران

شرکت نصب و راه اندازی بالابر های هیدرولیکی و کششی در تهران با مدیریت فراهانی این افتخار دارد که با سال ها تجربه در حوزه  طراحی صنعتی، ساخت سازه های هیدرولیک، آسانسور صنعتی و بالابر متحرک کارگاهی گامی در جهت بهبود در صنعت بر دارد.

از محصولات شرکت نصب و راه اندازی بالا بر های هیدرولیکی و کششی در تهران می تواک به رمپ بارگیری هیدرولیکی تریلر، جک و پاور سنگین و سبک متنوع  خودرو بر ، هوم لیفت، جک معلول و رمپ معلول، راه بند ورودی پارکینگ و ادارات و انواع بالا بر های کششی اشاره کرد.

از جمله مزیت های نصب و راه اندازی بالابر ها با مدیریت فراهانی راحتی است که اولین ویژگی یک بالابر خوب محسوب می شود که موجب عدم بروز آلودگی، کم سرو صدا بودن و نلرزیدن کابین آسانسور می شود. همچنین یک بالابر خوب و مناسب  باز دهی عالی دارد یعنی ساختار و طراحی بالابر را بسته به موقعیتی که مورد استفاده قرار میگیرد انجام می شود که از نظر سرعت و ظرفیت کاملا جواب گو باشد. باز دهی مناسب که تنها با مدیریت فراهانی امکان پذیر است از هدر رفتن وقت جلوگیری می کند.

و در آخر مهم ترین ویژگی نصب و راه اندازی بالابر های کششی و هیدرولیکی در تهران ایمنی است. این شرکت بالابر هایش را به گونه ای طراحی می کند که تا جای ممکن از بروز هر گونه حادثه خطرناک جلوگیری شود هیچ چیز مهم تر از جلوگیری از بروز خسارت جانی، مالی نیست.

جهت مشاوره رایگان ثبت و سفارش محصول با ما در ارتباط باشید.

نصب و راه اندازی بالابر هیدرولیکی و کششی در تهران

تلفن تماس: 09212238636

 

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


+ 3 = ده