نون روز
نون روز

تبلیغات اینترنتی

یکی از روش های معرفی محصول و یا حرفه خود به دنیا استفاده از تبلیغات و درج آگهی و نیازمندیها میباشد و با گسترش دنیای روزافزون و غرق شدن انسان ها دردنیای اینترنت شما به راحتی و در کمترین زمان ممکن می توانید مشتری محصول و یا کارجو و کارفرما خود را پیدا کرده و در عرصه اقتصاد وارد شوید.
تاکنون چندین مرتبه در گوگل به دنبال مطلب موردنظر خود بوده اید و با جستجویی که انجام داده اید و در بالا ترین قسمت نتایج جستجو و یا سمت راست مطالب تبلیغات متنی کوچکی را دیده اید که بوسیله گوگل ادوردز، محصولات مرتب با جستجوی شما را نمایش می دهد.
گوگل ادوردز منبع درآمد اصلی شرکت گوگل و سرویس تبلیغاتی اصلی گوگل می باشد به گونه ای که در سال 2011، 96% از درآمد گوگل توسط این سرویس بدست آمده است و بر همین اساس شما بوسیله این سرویس شما می توانید سایت خود را در الگوریتم گوگل قرار داده و علاوه بر این ها براساس جستجوی کاربر شما می توانید سایت خود را در صفحه اول گوگل مشاهده نمایید.
با ثبت سایت خود  می توانید کسب و کار خود را در معرض دید کاربران قرار دهید و در اولین صفحه جستجو قرار بگیرید و شما با افزایش کیفیت وب سایت و فعالیت سایتی خود می توانید اعتماد مشتری را جلب نمایید.
گوگل شبکه آگهی وسیعی دارد که از سه بخش تشکیل شده است :
  • جست و جو :جستجوی گوگل فقط از آگهی متنی پشتیبانی میکند.
  • شرکای جست و جو : به وب سایت هایی گفته می شود که از الگوریتم جستجوی گوگل در روند جست و جوی خود استفاده می کنند. در شرکای جست و جو کاربر در وب سایت هایی که بخشی از شبکه های جست و جو میباشد عبارت مورد نظر خود را وارد می کند و گوگل ادوردز براساس کلمات کلیدی انتخاب شده که توسط آگهی دهنده معین می شود آگهی را که باید نمایش دهد در معرض دید قرار میدهد.
  • شبکه نمایشی گوگل

سایت نون روز عملکردی همانند گوگل ادوردز داشته و با ثبت آگهی رایگان شما و یا آگهی ویژه به شما کمک می کند تا در دنیای اینترنت بیشتر از همیشه دیده شوید.

آگهی رایگان

نیازمندیها

ثبت آگهی رایگان

درج آگهی رایگان

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نُه + 1 =