نون روز
نون روز

انواع تبلیغات

 دنیای امروز پر شده است از محصولا ت متنوعی که برای شناساندن آن به مردم باید وقت بسیاری صرف کرد و هزینه های بسیاری برای تبلیغات تلویزیونی پرداخت نمود اما امروزه که عصر اینترنت می باشد شما به راحتی و کمترین زمان ممکنه می توانید اطلاعات بسیاری درخصوص محصولی که به دنبال آن هستید پیدا نمایید و آن هم استفاده از تبلیغات اینترنتی می باشد که البته برای آن هم راه حل های مختلفی وجود دارد که می توان به انواع زیر اشاره نمود :
  • سایت های نیازمندیها

این گونه سایت ها ساخته شده اند برای اطلاع رسانی مردم و از ویژگی های مهم آنها می توان به ثبت آگهی رایگان و حتی آگهی ویژه اشاره نمود که این نوع آگهی کمک میکند که خیلی خاص محصول شما دیده شود.
  • تبلیغات بنری

تبلیغات بنری حاوی تصویر هستند و همیشه آگهی هایی که دارای تصویر می باشند جلب توجه بسیاری دارند و شما براساس ابعادی که سایت ارائه دهنده در اختیارتون قرار میدهید توصیر متناسب را آماده کرده و برروی سایت نیازمندیها که معمولا در حاشیه سایت و یا در بین مطالب می باشد قرار میگیرد. از ویژگی های برجسته این بنر ها می توان به حالت لینکی آن اشاره کرد که به سایت آگهی دهنده متصل می شود.
  • تبلیغات متنی

این گونه از آگهی ها بسیار ساده بوده و حرفه و محصول خود را بصورت متنی کوتاه در حاشیه سایت و یا در بین مطالب به معرض نمایش می گذارید.
  • تبلیغات کلیکی

این گونه تبلیغات پولی و به ازای هر کلیکی که بروی آن می شود هزینه ای برای سایت مورد نظر در نظر گرفته می شود .
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 8 = یازده