نون روز
نون روز
هلال

نحوه تنظیم آگهی

برای نوشتن هر متنی باید یک سری اصول را رعایت کرد و متن مربوط به هر آگهی هم حساسیت خاص خودش را دارد چرا که باید جلت توجه نموده و مطالعه کننده آگهی را به تماس ترغیب نماید و سایت نون روز در این مقاله به شما در ویرایش یک آگهی فوق العاده راهنمایی می کند

نحوه تنظیم آگهی

نحوه تنظیم آگهی تبلیغاتی رابطه مستقیم با موفقیت و پیشرفت آن در فضای مجازی دارد.بنابراین در هنگتم تهیه متن آگهی و یا تبلیغات خود به موارد زیر دقت نمایید.در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی در این زمینه داشتید میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
  1. در ابتدا باید به گیرنده آگهی یعنی کسی که قرار است متن نوشته شما را مطالعه کند مشخص نمایید و بر همان اساس عنوان آگهی خود را انتخاب نمایید تا خواننده خیلی سریع تر و آسان مطلب مربوط به خود را پیدا کند.
  2. اگر متن آگهی برای گروه خاصی نوشته شده ااست باید در ابتدای آن به صورت پررنگ و درشت تر از مابقی متن، توجه خواننده را جلب کند.
  3. از جملاتی در متن آگهی خود استفاده نمایید که با موضوع مربوط کاملا در ارتباط باشد.
  4. متن نوشته باید به گونه ای باشد که خواننده دچار هیچ کونه ابهامی نگردد.
  5. کلمات همیشه تاثیر گذار می باشند پس از کلمات مناسب و صحیح استفاده نمایید.
  6. در پایان مقام مسئول دهنده پیام مشخص شود.
نکته : سایت های متععدی هماند نیازمندیهاعمل می کنند و شما به راحتی می توانید با استفاده از گزینه ثبت آگهی رایگان مطلب مور دنظر خود را در سایت قرار داده و باازخوردی مناسب را دریافت نمایید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ هفت = 16