وظایف وب سایت های درج آگهی

فهرست

وب سایت تبلیغاتی

در بسیاری از وب سایت های ایرانی با کلمات آگهی رایگان و نیازمندیها روبرو شده اید اما آیا تاکنون به وظایف این وب سایت ها در خصوص ثبت آگهی رایگان فکر کرده اید؟ از جمله وظایف مهمی که این سایت ها برعهده دارند تامین توقع کاربرانشان می باشد که البته سوالی در این خصوص مطرح می شود که این بازدیدکنندگان چه کسانی هستند که باید به توقعات ان ها توجه نشان داد و علاوه بر این ها هدفشون از این بازدید چه می باشد؟کسانی که در این وب سایت ها تبلیغ می کنند هدفشون چیست؟ چگونه می توان کاربران را به هدفشون رساند؟

وظایف وب سایت های درج آگهی

مهمترین وظیفه ی یک وب سایت تبلیغاتی رساندن کاربر به مشتری و هدف است. اگر موفق به انجام این موضوع گردد پس توانسته کمک بزرگی به صاحب تبیلغ و یا کاربر خود بکند.اما این کار چگونه امکان پذیر است.اگر سوال خود را به نحوی دیگر مطرح کنم باید بپرسم که چگونه متوجه شویم که یک سایت تبلیغاتی وظیفه خود را به نحوه احسنت انجام داده است؟در مورد یا باید به مجموعه مورد نظر اعتماد کرد و از پایش این موضوع غافل شد و یا نسبت به بررسی آن اقدام کرد.شاخص های زیادی را میتوان برای درک بهتر این گزینه مد نظر قرار داد.بنابراین به طور دقیق و علمی این موضوع را باهم بررسی میکنیم.

در قسمت اول سوالاتی مطرح شد.در پاسخ به این سوالات باید به موارد زیر توجه کرد.این ها از جمله سوالاتی می باشد که بر اثر روبرو رشدن با جمله تبت آگهی رایگان به ذهن می آید. برای پاسخ به این سوالات باید بگوییم اصولا دو دسته بازدید کننده وجود دارند:

  1. کاربرانی محصولات و فن و شغل خود را به صورت آگهی در معرض دید قرار می دهند.

  2. کاربرانی که در این گونه سایت ها به دنبال جنس یا کالا یا خدمات خاصی هستند.

با بررسی این دو نوع کاربر وب سایت های آگهی دهنده باید نسبت به آن کاربران هدف مشخصی داشته باشند و بر همین اساس کسانی که تبلیغ می کنند در وب سایت های درج اگهی رایگان بسیار با ارزش تر هستند.در خصوص کاربران دوم هم باید محیط را به گونه طراحی نماید که کاربر به راحتی بتواند به فعالیت خود بپردازد و برای دسترسی به خواسته هایش جستجوی دقیق تری داشته باشد.

در خصوص کاربران دسته اول باید وب سایت ها با هدف کاربران تبلیغ کننده آشنا باشند تا بر این اساس محیطی فوق العاده برای ارائه و بیان هرچه بهتر خدمات و فعالیت های متقاضی ایجاد نماید و اما مهم ترین وظیفه این گونه سایت ها به اشتراک گذاشتن مطالب آگهی در دنیای اینترنت می باشد تا کاربران دنیای اینترنت از وجود چنین آگهی هایی آگاه شده و به نتیجه مطلوب دست پیدا کنند.

پس براین اساس از جمله مهم ترین وظایف اصلی وب سایت های آگهی رایگان می توان به اشتراک گذاشتن هرچه بیشتر و مطلوب تر تمام آگهی های در دنیای مجازی یعنی موتورهای جستجو، شبکه های اجتماعی و ارسال ایمیل به کاربران خبرنامه میباشد.پس به این نتیجه میرسیم که اگر یک وب سایت تبلیغاتی بتواند ما را به مخاطب و کاربر خاص و هدف برساند نیاز ما را برآورده کرده و وظیفه خود را انجام داده است.

بهترین سایت تبلیغات رایگان

معیار های زیادی برای انتخاب وب سایت ها وجود دارد.همچنین معیار ها و شاخص های فراوانی نیز برای جداسازی بهترین سایت های تبلیغاتی وجود دارد.قطعا نظر تمام افراد دارای تخصص در این زمینه یکسان نخواهد بود.حتی متر و معیار رتبه بندی آنها هم متفاوت است.بنا براین باید در نظر گرفت که این سایت را با توجه به چه شرایط ، هزینه ، منطقه جغرافیایی ، موضوع و … سنجیده ایم تا آن را به عنوان بهترین سایت تبلیغات رایگان برگزیده ایم.بگذارید یک مثال بزنم.ممکن است در یک حوزه خاص از صنعت با توجه به تخصصس عمل کردن آن سایت حتی با وجود تعدادکاربران کمتر از یک سایت با اعتبار و فعال جایگاه بهتری داشته باشد.

ممکن است یک سایت با توجه به فعالیت در شبکه های اجتماعی در یک موضوع خاص عبارات قابل توجهی در گوگل داشته باشد.حتی ممکن است خدماتی که یک سایت به شما میدهد با توجه به هزینه ای که دریافت میکنند بسیار ناچیز باشد.حتی نحوه برخورد کارشناسان یک مجموعه با شما میتواند در این نتایج تاثیر گذار باشد.تعهدات مجموعه پس از اتمام مدت قرارداد نیز گزینه مهم و تاثیر گذاریست.

پس همانطوری که متوجه شدید نمیتوان به دسته بندی و رتبه بندی های موجود در اینترنت برای یافتن بهترین وب سایت تبلیغاتی رایگان اکتفا کرد.در واقع حسی که شما از کار با ی مجموعه میگیرید میتواند بیشترین راهنما برای شما باشد که بتوانید انتخاب مناسبی برای مناسب ترین سایت تبلیغاتی داشته باشید.اما همانطور که درمقاله های قبل هم گفته بودیم شاخص های متفاوت برای این طبقه بندی وجود دارد.از احساس و تجربه کاربری گرفته تا تعداد بازدید از آن محتوا و تبلیغ و یا جایگاه شما در گوگل میتواند در انتخاب شما موثر باشد.

پس در ابتدا بهتر است کمی درباره گذشته و مشتریان یک سایت اطلاعات تهیه کنید.کمی با عوامل آن مجموعه ارتباط برقرار کنید تا برخورد آنها را آنالیز کنید.چند مورد از کلمات و عبارات آنها را بررسی کنید.سپس به واسطه برداشت و اطلاعات خود انتخاب مناسب را انجام دهید.کسی نمیگوید ماست من ترش است.هیچکس هم نمیگوید من بهترین نیستم.اما ما میگوییم که سعی میکنیم که بهترین وب سایت درج آگهی تبلیغاتی رایگان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

آگهی های مرتبط

مقالات مرتبط