نون روز
نون روز
فروش لنت خودروی ایرانی و خارجی | فروش انواع لنت خودرو | مرکز فروش شمع خودرو در تهران

توضیحات آگهی

 

فروش لنت خودروی ایرانی و خارجی

همه ی ما به سلامتی خود و خانواده ی خود اهمیت میدهیم و دوست نداریم که به سلامتیمان آسیبی وارد شود. اما هر چند وقت یکبار با شنیدن خبر تصادفات جاده ای که به گوشمان می رسد ممکن است نگران شویم ولی نگرانی چاره ی کار نیست. اولین نکته ی مهم در رانندگی رعایت قوانین و پس از آن کسب اطمینان از سلامتی کامل تمامی اجزای اتومبیلمان می باشد. یکی از مهمترین بخش های خودرو که اگر مشکلی داشته باشد باعث افزایش آمار تصادفات جاده ای خواهد شد لنت ترمز می باشد. به همین دلیل هرکدام از ما باید پس از حدود پنجاه هزار کیلومتر رانندگی با خودرویمان از طریق مراکز فروش لنت خودروی ایرانی و خارجی برای اتومبیلمان لنت جدیدی تهیه کرده و با کمک که تعمیرکار خودرو آن را تعویض نماییم.
لنت ترمز که قسمت مهمی از سیستم ترمز اتومبیل می باشد دارای یک سطح محکم و یک سطح اصطکاکی است که اصطلاحاً آن را لقمه ی لنت می نامند. این بخش از ترمز زمانی که پدال ترمز را فشار میدهیم با ایجاد اصطکاک با کاسه ی ترمز یا دیسک باعث کاهش کنترل شده ی سرعت موتور و در نهایت ایستادن اتومبیل می شود. حال اگر لنت ترمز اتومبیل شما به تازگی تعویض شده باشد با فشار پدال ترمز اتومبیل سریعتر می ایستد در صورتی که اگر لنت ترمز اتومبیل فرسوده شده باشMHH ، پس از فشار بر روی پدال ترمز مدت بیشتری طول می کشد تا خودروی شما بایستد و در نتیجه احتمال تصادفتان با اتومبیلهای دیگر به شدت افزایش می یابد.به طور معمول متناسب با جنس و کیفیت لنت ترمزی که برای اتومبیلتان تهیه کرده اید باید پس از رانندگی بین چهل هزار کیلومتر تا صد و ده کیلومتر با خودرویتان لنت ترمز آن را تعویض کنید. البته بهتر است هر پنجاه کیلومتری که با اتومبیل رانندگی میکنید لنت ترمز آن را ببرسی کنید تا هرموقع نیاز به لنت جدید داشت به موقع متوجه شده و از یک مرکز فروش لنت خودروی ایرانی و خارجی لنت ترمز جدیدی تهیه کنید.

فروش انواع لنت خودرو

فروشگاه نیما کاکاوند یکی از بهترین مراکز فروش انواع لنت خودرو اعم از ایرانی و خارجی در کشور می باشد که می توانید برای تهیه ی لنت متناسب با اتومبیل خود به آنجا مراجعه کرده و لنت مورد نیاز خود را با مقرون به صرفه ترین هزینه تهیه نمایید.این فروشگاه که در زمینه ی فروش انواع لنت خودرو فعالیت داشته و بهترین مرکز فروش لنت خودرو در تهران و ارائه دهنده ی انواع لنت خودروی ایرانی و خارجی است نماینده ی رسمی فروش H PLUS، MH – CO و CILEE نیز می باشد.

مرکز فروش شمع خودرو در تهران

یکی از قطعات مهم در خودرو شمع خودرو می باشد که بر روی سر سیلندر نصب شده و زمانی که سوخت اتومبیل وارد سیلندر میشود شمع شروع به جرقه زدن کرده و باعث ایجاد احتراق و در نتیجه به حرکت درآمدن اتومبیل می شود. شرکت توسعه برودت بنیس که بهترین مرکز فروش شمع خودرو در تهران محسوب می شود علاوه بر تولید و ارائه ی تجهیزات برودتی ارائه دهنده ی تمامی قطعات خودرو از جمله شمع خودرو نیز می باشد. از دیگر خدمات ارائه شده توسط این شرکت به عنوان بهترین مرکز فروش شمع خودرو در تهران می توان به تعمیر و تعویض تمامی قطعات خودرو و ماشین آلات، آموزش و …. اشاره کرد.
با مدیریت آقای نیما کاکاوند
09128834311

9128834311

مشاور-کسب-و-کار

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فروش لنت خودروی ایرانی و خارجی | فروش انواع لنت خودرو | مرکز فروش شمع خودرو در تهران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


8 − = هفت