گروههایی در کار خودشون موفق هستند که بتوانند تمایز ایجاد کنند. تمایز به واسطه تجربه ایجاد میشه و تجربه هزینه دار خواهد بود. ما این هزینه را با تلاش و کلی زحمت پرداختیم و هدفمون این هست که این تجربیات را در اختیار مشتریان عزیزمون بگذاریم.
مجموعه نون روز پس از سال ها بررسی و تحلیل شرایط بازار به این نتیجه رسید که برای پیش برد اهداف خودش و برداشتن گامی بلند در راستای پیشرفت تبلیغات نوین و همچنین رفاه حال مردم عزیز ایران زمین سایت تبلیغات دیجیتال نون روز( بانک اطلاعات مشاغل ایران) را با این سبک راه اندازی کنه. در این سایت ما کارت ویزیت دیجیتال زمینه شغلی شما را به صورت بنر های متحرک طراحی شده روی سایت خودمون قرار میدیم تا با داشتن یک نمای زیبا و جذاب باعث رونق کسب و کار مشتریان بشیم. همچنین برای رفاه حال مشتریان در زمینه طراحی تیزر های تبلیغاتی و تبلیغات محیطی هم فعالیت های متعدد و حرفه ای را شروع کردیم. در نون روز بصورت 24 ساعته شرایط سایت را بررسی میکنیم تا از بروز هر گونه خللی در رسیدن شما به اهدافتتون جلوگیری کنیم. ا

داستان نون روز از کجا شرو شد

سال 1391 با کلی امید و ذوق سایت نون روز رو با عنوان بانک اطلاعات مشاغل ایران و دامنه NOONEROOZ راه اندازی کردیم. اینکه چرا اسمش شد نون روز کلی داستان داشت اما همینقدر بگیم که برای افزایش رزق و روزی و نون سفره روزانه مردم این اسم رو انتخاب کردیم. سایتمون رو با سیستم مدیریت محتوای جوملا طراحی کردیم که البته بعدا ها اونو تغییر دادیم و این یکی از افتخارتمونه و کار هر کسی نیست. هر بیزینسی داستان و شرایط خودشو داره. ما هم با کار توی خونه و یکی از اتاق ها این پروسه را آغاز کردیم.

بعد از یکسال نیرو ها یکی یکی اضافه شدن و بچه ها هنوز توی خونه مشغول به کار بودن. اما از سال 1392 دفتر زدیم و کارمون یکم حرفه ای تر شد. کم کم نیرو ها بیشتر و مشتری ها هم بیشتر شدن. خیلی افراد اومدن و رفتن و ما هم هر دفه کلی آموزششون دادیم و البته موقع رفتن براشون آرزوی موفقیت کردیم.

اوایل فقط بحث کارمون تبلیغات بود اما چون خودمون نیاز سئو داشتیم شروع به یادگیری و تشکیل تیم سئو کردیم و بعد از یه مدتی موضوع طراحی سایت هم به کارمون اضافه شد. خلاصه الان با گذشت نزدیک به یک دهه یه تیم بیست و چند نفری در سه تا شعبه کسب و کار مون دارن فعالیت میکنن. جوون های پر انرژی و متخصصی که هر کدوم به نحوی دارن به مشتری ها خدمت رسانی میکنن. خلاصه اینکه الان این تیم بزرگ و حرفه ای شده و همش بخاطر تلاش خودمون و مهربونی شما عزیزان بوده.

داستان نون روز

شبکه های اجتماعی نون روز


بچه های نون روز

گفتیم  که یه تیم حرفه ای تشکیل دادیم و الان کلی متخصص دور خودمون جمع کردیم. پس بهتره که این دسته گل های دوست داشتنی رو بهتون معرفی کنیم.بچه های تیم ما شامل چنتا قسمت مهم هستن.

  • تیم تولید محتوا
  • تیم سئو
  • تیم گرافیک
  • تیم بازاریابی

تیم تولید محتوای نون روز

تیم تولید محتوای نون روز شلوغ ترین تیم ماست.سرپرستی این قسمت رو خانم مهندس خدابخشی به عهده دارن که خدا صبرشون بده.

حدودا پنجاه نفر در سراسر ایران هستن که بعد از کلی آموزش مشغول فرایند تولید محتوا برای آگهی های مشتریا هستن. در واقع کوچینگ و مدیریت همه این عزیزان با خانم خدابخشیه. 

هر روز حدود سی تا پنجاه محتوا برای آگهی ها نوشته و ادیت میشه و برای ورود به سایت به واحد بعدی که واحد سئو هستش تحویل داده میشه.

تیم سئو نون روز

بعد از اینکه خانم خدابخشی با گروهشون محتوا ها رو آماده کردن این محتوا ها به بخش سئو میره که سرپرستیش با خانم مهندس سلیمیان هستش. در این فرایند طبق استاندارد های سئو محتواهای آماده شده ادیت نهایی و بارگذاری میشن.

اینجاست که تفاوت ما با بقیه رقم میخوره و ما میتونیم بهترین آورده رو برای شما عزیزای دل داشته باشیم.


تیم گرافیک نون روز

بعد از اینکه بچه ها محتوای متنی رو تهیه کردن و داخل سایت قرار دادن نوبت به تیم گرافیک و طراحی کارت ویزیت آگهی ها و پست پیج اینستاگرام نون روز میرسه. سرپرست این بخش خانم مهندس طباطبایی هستن که یه خانم مهندس خوش ذوق و خوش سلیقس که عکس و طرح های فوق العاده ای برای هر آگهی تهیه میکنن.

تیم بازاریابی نون روز

حالا میرسیم به خط مقدم جبهه نون روز که کارشناسان فروش ما اونجا دارن زحمت میکشن و در واقع بخاطر تلاش این عزیزانه که چرخ این مجموعه میچرخه. تیم بازاریابی ما تشکیل شده از هشت خانم پر انرژی و خوش صحبت که همیشه با شما در ارتباط هستن.

خانم محمدی که مدیر مجموعه هستن خودشون سرپرستی این قسمت رو به عهده دارن. در این قسمت خانم مهندس عزیزی قدیمی ترین نیروی ما هستن و در واقع خودشون حق آب گل دارن توی این مجموعه. خانم مهندس خدابخشی هم یکی دیگه از کارشناسان ما هستن که فوق العاده توانمند هستن. بقیه بچه ها هم خانم ها مرادی، باقری، صریریان، مسائلی و نصر هستن که جا داره بهشون خدا قوت بگیم.