نون روز
نون روز
ثبت سفارش چسب میترا اپل | ترخیص چسب میترا اپل

توضیحات آگهی

 

 ثبت

ثبت سفارش و ترخیص چسب میترا اپل

چسب واژه ای ملموس و آشنا برای ما انسان هاست که وظیفه اش پیوند اجسام و حتی گاهی اوقات پوشاندن زخم هایمان می باشد . این ماده ی پرکاربرد ، مصـارف بسیار گوناگون در مشاغلی مانند صنعت چوب ، معماری ، پی وی سی و حتی در خانه ها میتواند داشته باشد . اغلب زمان هایی که ما به سراغ چسب ها می رویم و قصد استفاده از آنها را داریم ، بدنبال پیوند یا بازسازی جسمی هستیم و آن نیز به درستی وظیفه ی خود را بدون هیچ کم و کاستی انجام می دهد تا خوشحالی را به ما هدیه کند .
زمانی که لبخند رضایت بر چهره ی ما نشست ، ممکن است به این فکر فرو برویم که براستی چقدر این ماده میتواند با ارزش باشد و کمبود آن در زندگی هایمان چه ضرر های غیر قابل جبرانی میتواند بر ما وارد کند .
شاید افراد یا بشر هایی که برای اولین بار با خاصیتی رو به رو شدند که میتواند دو شی را به هم پیوند دهد یا در اصطلاح به کشف آن پی بردند هیچوقت به این موضوع فکر نمی کردند که از چنین ماده ای روزی بتوان در سازه های بسیار عظیم تا وسایل و قطعاتی بسیار کوچک در زندگی روزمره ی مان چنین استفاده ای بسیار مفید داشته باشیم .
با کمی دقت به وسایل و اجسام اطرافمان به خاصیت این ماده ی پیوند دهنده پی مییریم و درمیابیم که همه چیز از پیوند و اتصال ریز ترین قطعات و اجسام به یکدیگدیگر پدیدار می شوند تا سازه هایی چشم نواز و تحسین بر انگیز را بوجود آورند .
در این زمان که قرن ها از کشف و پیدایش اولین ماده ای چسبناک میگذرد ، انواع و مدلهای گوناگونی از چسب ها موجودند که در ادامه مطلب به بررسی برخی از آنها خواهیم پرداخت   .

انواع چسب و کاربرد هرکدام :

در مطالب بالا به وجود و و اهمیت و کاربرد های فراوانی که چسب ها میتوانستند دارای آن باشند اشاره شد . هم اکنون با معرفی انواع و کاربرد چسب ها شما را در استفاده ی مناسب هر چسب متناسب با کاربردش راهنمایی خواهیم نمود .
 1. چسب قطره ای : قطره قطره تا پیوند اجسام !
تنوع ، کاربرد و مصرف فراوان شاید سه ویژگی اساسی این نوع چسب باشد . این نوع چسب به طور حتم در هر خانه ای و در برخی از صنایع نیز یافت میشود . این نوع چسب در صورت استفاده در هر مکانی به سرعت خشک شده و مقاومت بالایی به بسیاری از حلال سایر چسب ها نیز دارد .
موارد استفاده از این نوع چسب کاملا به محیط استفاده آن بستگی دارد از چسباندن کاغذ در کاربرد ضعیف تر یا چسباندن فلزات به یکدیگر در کاربرد های مهم و قدرتمند .
از انواع آن میتوان از چسب های همه کاره ، چسب آکواریوم ، چسب پلاستیک و چسب فلز با توجه به نیازمان استفاده نماییم .
 1. چسب های همه کاره : چسب هایی که همه کاری انجام می دهند !
این نوع چسب همانگونه که از نام آن مشخص است اکثر اوقات نیاز شما را در سریع ترین زمان ممکن رفع می کند و در اصطلاح کار راه بنداز هستند اغلب از این چسب ها یرای چوب هایی که قصد ماکت سازی با آن را دارند استفاده مبشود . به غیر از آن در مقوا یا ساخت کاردستی و همجپچنین پارچه استفاده میشود .

نکته : سعی کنید از استفاده ی زیاد حداکثر 2 ساعت بخصوص در محیط هایی که تهویه ی مناسبی برای آنها تعبیه نشده بپرهیزید ، زیرا با استفاده ی طولانی مدت خطراتی مثل مشکل تنفسی شما را تهدید می کند

 1. چسب آکواریوم : با ظرافت بپوشان !
بدون شک یکی از زیبایی ها و چشم نواز ترین قسمت هر خانه یا حتی طبیعت که با ساعت ها نگاه کردن به آن میتوانید به آرامش برسید آکواریوم ها هستند ، اما چه میشود اگر روزی با نگاه کردن به آن شکـافی در یکی از قسمت ها شما را نگران کند . شما میتوانید با این نوع چسب به راحتی درز یا شکاف موجود را پر کنید یا در اصطلاح آن را آب بندی نمایید .
این چسب خود در نوع های مختلفی به بازار عرضه میشود که شامل معمولی و ضد باکتری میشود . تجربه نشان داده نوع دوم ماندگاری بیشتری دارد و دیرتر سیاه می شود .

نکته : به یاد داشته باشد که در هنگام استفاده حتما از دستکش پلاستیکی استفاده کنید تا باعث جلوگیری از چسبیدن آن به دستتان شود .

 

 1. چسب حرارتی / تفنگی : فقط با فشار یک ماشه!
هدایت و استفاده از این چسب به کمک برق می باشد و شکل آن مانند تفنگ واسلحه است ، به همین دلیل به نام چسب های تفنگی / حرارتی شناخته شده اند .
به دلیل وجود جریان برق و حرارت ، بدنه ی این چسب پلاستیکی تعبیه شده و نحوه ی کار آن به اینصورت است که چسب جامد درون خود را با استفاده از برق به چسب مایع تیدیل می کند و از سر فلزی آن خارج میشود.
این چسب کاربرد های متعددی دارد که به آن اشاره میکنیم
ترمیم چسباندن اسباب بازی های کودکان میتواند دوباره آن ها را خوشحال کند
اگر احساس می کنید فرش هایتان ممکن است شمارا بر زمسن بزندد و لیز نا مطمعن هستند میتوانید با کمی چسب حرارتی این مشکل را رفع کنید و بسیاری از موارد دیگر …

نکته : هنگام استفاده مراقب قسمت داغ بدنه ی فلزی باشید که ممکن است باعث سوختن دستتان شود .

 

 1. چسب ماتیکی : جذاب و چسبناک J
کاربرد این چسب به علت ضعیف بودن چسبندگی آن ، تنها برای کاغذ ها از آن استفاده میشود .
پس اگر برگه های کتاب دوستاشتنی تان کمی آسیب دیدند نگران نباشد و به راحتی با چسب ماتیکی دوباره آنها را پیوند دهید .
 1. چسب پی وی سی PVC : نگهدارنده ای مطمعن
این چسب برای نگه داشتن اجسام پلاستیکی قوی تر که به فشار بیشتری برای نگه داری آنها نیاز است به کار می رود چسباندن لوله های از جنس پلاستیک مانند لوله پلیکا از موارد کاربرد این چسب به شمار می رود این چسب نیز خود انواع مختلفی از جمله معمولی و تارگت دارد که در نوع دوم قدرت چسبندگی نسبت به نوع اول بسیار بیشتر و سریع تر است .
 1. چسب یک دو سه : 3 ثانیه فزصت کافی ، برای یک عمر آسایش
معمولا از چسب یک دو سه در زمان هایی که فرصت کم و ماندگاری بسیار طولانی برایمان اهمیت ویژه ای داشته باشد استفاده خواهیم کرد . همانطور که از نامش مشخص است فقط چند ثانیه فرصت لازم دارد تا قدرت چسبندگی خود را به رخ بکشد . برای استفاده از چسب یک دو سه ، در ابتدا برروی سطح مورد نظر خود به اندازه ی کافی چسب را بریزید و سپس به سطح دیگری که میخواهید آن را بچسبانید اسپری خشک کننده بزنید و به سرعت آن دو را به همدیگر بچسبانید و فقط چند ثانیه به اسپری فرصت دهید تا توان خود را نشان دهد . یکی از معتبر ترین و پر قروش ترین برند ها در ایران برای این نوع چسب مارک تجاری میتراپلMitreaple میباشد.

ترفند پاک کردن انواع چسب:

برای پاک کردن و از بین بردن اثر هر چسب از روی سطوح مختلف و قسمت هایی از بدن مانند دست و.. راه حل های متعددی وجود دارد که در این بخش ابتدا به بررسی برخی از روش ها و ترفند ها خواهیم پرداخت ، سپس حلال هرچسب را به طور جداگانه بررسی میکنیم .

پاک کردن چسب از روی لباس :

 • یکی از روش های ساده و پر کاربرد برای از بین بردن چسب از روی لباس آن است که مقداری سرکه را برروی دستمال یا پنبه ای ریخته سپس آن را برروی لباس بکشید ، خواهید دید که به آسانی چسب از روی لیاس از بین خواهد رفت .

پاک کردن چسب نواری از روی چوب و یخچال :

 • چسب های نواری یکی از چسب هایی است که باقیمانده آن برروی اجسام بخصوص چوب میتواند کمی آزرده خاطرمان کند ؛ برای پاک کردن آن ؛ به مدت 30 ثانیه سشوار داغ را از میانه به لبه ها حرکت دهید اگر باز هم چسب باقی ماند برای رفع آن میتوانید از نفت استفاده کنید .
 • همچنین برای پاک کردن چسب نواری از روی وسایلی مانند یخچال نیز راهکاری زیرکانه را میتوان امتحان کرد و آن راهکار استفاده از سس مایونز است به این صورت که سس را به مدت 2 تا 4 ساعت بگذارید برروی چسب بماند سپس با استفاده از سشوار داغ حرارت دهید تا جدا شود .

پاک کردمن چسب قطره ای :

 • به طور کلی چسب هایی مانند چسب قطره ای یا چسب های 123 را با استفاده از حشره کش
پیف پاف میتوان پاکسازی کرد .
 • اگر چسب قطره ای به دست شما چسبیده است یکی از هوشمندانه ترین روش ها را میتوان استفاده از استون نام برد که نحوه ی استفاده از آن یه این صورت زیر می باشد .
همان قسمتی از دست که به آن چسب قطره ای چسبیده را به استون آمیخته کنید چند دقیقه منتظز بمانید ان را از روی پوست خود جدا کنید ، اگر موفق به از بین بردن آن نشدید ، باید همچنان تا دقایقی دیگر در ستون بماند سپس دوباره سعی کنید ، زمانی که به اندازه کافی ترم شد به راحتی جدا می شود .

پاک کردن چسب ناخن مصنوعی :

 • شاید یکی از دغدغه های خانم ها همیشه چگونگی پاک کردن چسب ناخن مصنوعی باشد ، برای این کار به یاد داشته باشید هرگزبه سرعت و فشار برای پاک کردن چسب ناخن متوسل نشوید به این دلیل که تنها راه پاک کردن چسب ناخن مصنوعی به تدریج پاک کردن آن می باشد . یکی از کارهای غلطی که بیشتر به خاطر وحشت زدگی از چسبیدن و جدا نشدن ناخن مصنوعی انجام میشود اقدام برای پاک کردن آن قبل از خشک شدن می باشد که باعث پخش شدن و ماندگاری بیشتر آن میشود . در این صورت آرامش خود را حقظ کنید و بگذارید تا چسب روند خشک شدن را به صورت طبیعی طی کند .

پاک کردن چسب سفید از روی پارچه :

 • برای از بین بردن این نوع چسب از روی پارچه تنها به چند گام کوچک نیاز داریم ؛ در ابتدا با طرفی از چاقو که تیز نباشد تا حد امکان سعی در پاک کردن چسب داشته باشید اما توجه به این نکته ضروری است که در حین پاک کردن چسب مراقب باشید که سبب پخش شدن آن نشوید که این کمی کار را برای شما دشوار می سازد .
در گام بعدی پارچه را به زیر آب گرفته و چند دقیقه به شستن ادامه دهید تا چسب کاملا از بین برود

معرقی چسب یک دو سه و مزایای آن :

همانطور که در معرفی انواع چسب ها گفته شد ، این چسب یکی از پر کاربرد ترین محصولات است که برای اهداف و مقاصد بسیار متنوع در انواع عرصه های صنعت از جمله : صنعت چوب و mdf یا صنایع ساختمانی و… به کار می رود .
در ساخت چسب یک دو سه از نوعی ماده ی شیمیایی که برای ساخت چسب های قطره ای قوی به کار رفته استفاده شده که همین ماده باعث تسریع در روند خشک شدن آن می شود . این چسب برای اولین بار در ایران از سال 1337 و با نام تجاری سیانواکریلات به بازار ایران معرفی شد . به یاد داشته باشید که بعد از باز کردن پلمپ چسب ، یک 30 روز فرصت استفاده از آن را دارید ، در غیر اینصورت ماده ی سیانو اکریلات باعث خشک شدن و غیر قابل استفاده شدن آن می شود .
چند دلیل از مهم ترین دلایل استفاده ی متعدد از این چسب ، سرعت ، قدرت و ماندگاری بسیار زیاد است که همین چند دلیل باعث شده تا این نوع چسب پر کاربرد طرفداران زیادی در انواع صنایع مختلف داشته باشد و کاربرد خود را در قطعات کوچک تا سازه های عظیم الجثه نشان دهد ، یکی از معتبر ترین برند ها که سالیان زیادی تجربه ی فعالیت و تولید این چسب را عهده دار است ، چسب میتراپل نام دارد که در ادامه به بررسی کامل آن می پردازیم .

چسب میترا اپل :

یکی از قدیمی ترین و کاربردی ترین برند چسب های یک دو سه ، چسب میتراپل است که موارد کاربرد های بسیار متنوعی در شاخه های مختلف صنعتی ، سنگ کاری ، چسباندن و نگه داشتن قطعه های فلزی و پلاستیکی و .. دارد
این چسب به عنوان یک چسب چند کاره نیز شناخته می شود که به دلیل قدرت چسبندگی بسیار زیاد برای انواع سطوح و مواد مورد استفاده قرار می گیرد و حداکثر 15 ثانیه زمان برای اثبات خود نیاز دارد .
این چسب نیز همانند چسب های فوری و یک دو سه دارای دو قسمت شامل اسپری و قسمت دیگر چسب مایع آن است که ترکیب این دو باعث افزایش قدرت بسیار زیاد چسبانندگی آن می شود . برای استفاده از این چسب ابتدا یکی از سطوح را چسب مایع بریزید سپس سطح دیگر را با اسپری برای چسباندن به یکدیگر آماده کنید ، پس از اینکه هر دو سطح آماده ی چسباندن شدند ، به سرعت هر دو سطح را به هم بچسبانید و چند ثانیه دست نگه دارید تا کاملا از چسبیدن هر دو سطح مطمعن شوید .
وجود چسب میتراپل را میتوان یکی از ملزومات هر خانه دانست زیرا ممکن است سطوحی آسیب ببینند و خراب شوند که ترمیم آن از عهده ی سایر چسب ها خارج شود و فقط چسب میتراپل است که میتواند سطح خراب شده را به حالت اول برگرداند ، به همین دلیل است که در بیشتر خانه ها وجود یکی از آن ها لازم و ضروری است .

مزایای چسب میتراپل :

مزیت و کاربرد این چسب فوق العاده تنها به قدرت و سرعت بالا در چسبندگس ختم نمیشود بلکه مزایای زیادی علاوه بر این دو مزیت فوق نقطه قوت های بسیاری را ایجاد کرده که بررسی بعی از این نقاط قوت خواهیم پرداخت :
 • بر خلاف سایر برند های چسب یک دو سه که قوطی های سخت و غیر قابل انعطافی دارند ؛ اکثر افرادی که از این چسب استفاده کرده اند قطعاا یکی از مزیت و نقطه قوت این چسب را نرم و انعطاف پذیری قوطی آن می دانند که این امر سبب راحت تر شدن کار با آن شده است و احساس رضایت ایجاد کرده
 • یکی دیگر از ویژگی های قابل ذکر برای این محصول انتشار حداقل بو هنگام استفاده از اسپری می باشد که این یک مزیت ویژه محسوب می شود و از اذیت شدن هنگام استفاده
 • ماندگاری طولانی نیز یک ویژگی منحصر به فرد این محصول است که خیال شما را از بابت طول عمر محصول چسب شده راحت می کند
 • برای بسیاری از افراد همیشه یکی از معیار های انتخاب هنگام خرید هر محصول ، قیمت آن است که چسب میتراپل با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار می گیرد

 09141613490

سیدآقایی

 

 

9141613490

مشاور-کسب-و-کار

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ثبت سفارش چسب میترا اپل | ترخیص چسب میترا اپل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


نُه + 9 =