دوشنبه 5 اسفند 1398

شرکت گل آذین دنا,فروش قلمه گل رز در یاسوج,بهترین روش قلمه گل رز,مرکز فروش گل رز در یاسوج,فروش نهال گل رز در یاسوج

ویژه افزودن به لیست علاقه مندی
شماره تماس 09177204547
http://azingoldena.ir
تاریخ انتشار شنبه, 23 شهریور 1398 12:13
ایجادشده توسط

توضیحات

رزها به طور خیره کننده‌ای زیبا هستند و بوی بی نظیری دارند. این حجم از ظرافت، زیبایی و کمال در کمتر گلی یافت می‌شود. همین ویژگی‌های فوق‌العاده پای رز را به بسیاری از فرهنگ‌ها باز کرده است . اصولا انسانها چون دوست دار زیبایی هستند و خداوند در خلقت آنها از نهایت کمال و زیبایی بهره گرفته است به دنبال زیبایی می روند و در داشتن آن می کوشند. یکی از آفریده های زیبا و بی نظیر خالق هستی انواع و اقسام گل رز است که طرفداران فراوانی دارد .

 بهترین روش قلمه گل رز:

خاکی برای قلمه زنی مناسب است که علاوه بر جذب خوب رطوبت از زهکشی و تهویه خوبی نیز برخوردار باشد. باید این منظور از چند نوع خاک میتوانید استفاده کنید. هریک از این مخلوط ها که مورد استفاده قرار بگیرند برای قلمه بستری مناسب را فراهم می کننند. بهتر است دو ساعت قبل از کاشتن قلمه در خاک، خاک را آبیاری کنید. در این زمان خاک فرصت دارد تا آب اضافی را از دست بدهد. باید بیش از نیمی از قلمه را در خاک فرو برد ( به طور تقریبی دو سوم قلمه) خاک را اطراف قلمه بدهید تا قلمه سفت شود. کمی آب برای محکم شدن قلمه در جای خود لازم است.

محیط مناسب برای قلمه های رز :

قلمه های رز را در محیطی روشن و به دور از نور مستقیم آفتاب نگهدارید. دمای اتاق برای قلمه مناسب است و اگر دما ۲۰ درجه باشد مناسب ترین محیط برای رشد قلمه فراهم شده است. قلمه ها نیاز دارند در محیطی مرطوب قرار بگیرند. برای مرطوب نگه داشتن گیاه به غبار پاشی روزانه نیاز دارد راه دیگر برای این امر کشیدن پلاستیک شفاف بر روی قلمه است تا از خارج شدن رطوبت جلوگیری شود.

گل رز درانواع مختلفی وجود دارد که هر کدام در رنگ های مختلف معنای به خصوصی دارد .

معنای هر گل رز:

  • قرمز: عشق و عاشقی گل رز قرمز به نشانه عشق واقعی است. همچنین در طول تاریخ و در همه فرهنگ‌ها گاهی به عنوان نماد مذهبی و سیاسی هم ظاهر شده است.
  • نارنجی: شور و اشتیاق رز نارنجی ترکیب طبیعی زرد و قرمز است که زرد آن نشانه دوستی است و برای بیان جذابیت یا هدیه‌ای با عنوان «به تو افتخار می‌کنم» مناسب هستند.
  • کرمی: جذابیت و اندیشه رز‌های کرم رنگ نماد جذابیت و تفکر هستند. سفید: پاکی، معصومیت، همدردی و معنویت سفید نشان دهنده یکی شدن، پاکدامنی و پاکی عشق جدید است.
  • رز‌های سفید با افتخار و احترام نیز ارتباط دارند .
  • زرد: دوستی، شادی و سلامتی

 

 بهترین روش قلمه گل رز ,فروش انواع گل رز ,پخش انواع گل رز

شرکت گل آذین دنا

شرکت آذین گل دنا با سابقه ی ۱۰ ساله در عرصه ی تولید گل رز در جهت بومی کردن انواع نشاء گل رز به روش قلمه و پیوند. با توجه به نیاز کشور به این مهم در جلوگیری از خروج ارز از کشور و حمایت از تولیدکننده داخلی بر پایین آوردن هزینه های مربوط به این بخش از تولید با یک سوم قیمت نمونه های وارداتی همت گذاشته و موجب افتخار است در این وضعیت اقتصادی و تحریم تضمین برجهت تیراژ بالا در تولید شاخه بریده و طول عمربالای پایه ی مادری در خدمت تولیدکنندگان داخلی می باشد .

http://azingoldena.ir

با مدیریت آقای درخشان

شرکت آذین گل دنا

قیمت نهال گل رز

بهترین فصل قلمه رز

پیوند زدن گل رز

فروش قلمه گل رز

فروش نهال گل رز

فروشگاه قلمه گل رز

قیمت قلمه گل رز

بهترین قلمه گل رز

بهترین زمان قلمه زدن گل رز

بهترین روش قلمه زدن گل رز

بهترین زمان قلمه گل رز

خرید اینترنتی گل رز رونده

فروش قلمه گل رزفروش نهال گل رز

نمایندگی فروش گل رز

فروش نهال گل سرخ

فروش نهال گل رز در یاسوج

 

موقعیت

یاسوج, کهگیلویه و بویر احمد
یاسوج –دشت روم – ۲۰ کیلومتری جاده گچساران

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 18696
نمایش داده شده: 291
انقضا: چهارشنبه, 14 اسفند 1398 04:30