چهارشنبه 2 مهر 1399

پخش رنگ اتومبیل کریمی,پخش عمده رنگ اتومبیل,با کیفیت ترین رنگ ماشین,رنگ اتومبیل,رنگ ماشین,پخش عمده رنگ ماشین,

ویژه افزودن به لیست علاقه مندی
شماره تماس 09122113787
66399514
66399520
تاریخ انتشار چهارشنبه, 01 خرداد 1398 02:46
ایجادشده توسط

توضیحات

امروزه رنگ اتومبیل‌ها هم مانند خیلی از فاکتور‌های زندگی ما، تحت تاثیر مد قرار دارند. طراحان خودرو هم مانند طراحان در حوزه فشن، همواره در مسیر و موازی با مد پیش رفته‌اند و اکنون شاهد استفاده از متد‌ها و مدل‌های جدید در رنگ اتومبیل‌‌ها هستیم.

امروزه طراحی و تولید یک خودرو با در نظر گرفتن یک جامعه هدف و استاندارد‌های آن صورت می‌گیرد.

بدیهی است رنگ اتومبیل‌ یکی از شاخصه‌های مهم در طراحی یک خودرو است که با توجه به مد و سلیقه‌ی بازار یک جامعه، در پروسه تولید انتخاب می‌شود.

اولین اتومبیل‌های تولید شده توسط کمپانی فورد به رنگ مشکی بودند، زیرا در آن زمان رنگ اتومبیل‌، یکی از شاخصه‌های فرعی زیبایی شناسی به حساب می‌رفت و البته بیشتر، جنبه یک لایه برای پوشاندن آهن خام و قطعات بدنه بود تا یک شاخصه برای طراحی خودرو.

با پیشرفت صنایع پتروشیمی در جهان و تولید رنگ پلاستیک و همینطور بوجود آمدن سبک‌های جدید مد مانند پاپ آرت، باعث شد رنگ اتومبیل یکی از شاخصه‌های مهم در فروش یک خودرو به شمار برود.

باید بگوییم تنوع در رنگ اتومبیل‌‌های امروزی را مدیون به گسترش مد در دهه‌های ۸۰ تا ۹۰ میلادی هستیم. هم اکنون شاهد تنوع در رنگ اتومبیل‌های موجود در بازار هستیم و می‌توان به جرعت گفت که رنگ اتومبیل‌ها، امروزه یکی از مهمترین فاکتور‌های ما برای انتخاب یک خودرو هستند.

مقدار رنگ اتومبیل برای رنگ آمیزی کامل یک خودرو سواری،حدود ۲۰ لیتر است که شامل آستر اول، میانی و لایه های نهایی است.به عبارتی از ۲۰ لیتر رنگ اتومبیل برای رنگ آمیزی هر خودرو؛۱۰ لیتر رنگ رویه، ۴ لیتر آستر میانی و ۶ لیتر آستر اول مورد نیاز است.

در سال های ۱۹۴۵ تا ۱۹۶۰ آسترهای پایه حلالی رنگ اتومبیل‌ها به شیوه نوین بر روی سطح فسفاته آهن اعمال می گردید و از سال های ۱۹۶۰ آسترهای پایه آبی وارد صنعت رنگ اتومبیل شد، که به همان شیوه سال‌های پیش روی سطح فسفاته اعمال می شد؛ این آستر های جدید در رنگ اتومبیل‌ها از نظر آتش سوزی و ایمنی بسیار مطمئن تر بودند.

امروزه با استفاده از آسترهای الکترودیپوزیشن رنگ اتومبیل‌ها را تولید می‌کنند.

رنگ اتومبیل‌ها در حوضه فروش به چند دسته کلی تقسیم می‌شوند: ((رنگ‌های کلاسیک (پلاستیک)، رنگ‌های متالیک، رنگ‌های مات))

هر کدام از این رنگ‌ها با ترکیب مواد خاصی تولید می‌شوند و می‌توان گفت رنگ‌های مات جدیدترین دست‌آورد صنعت رنگ اتومبیل است، که با همه دشواری‌ها در ترمیم این رنگ‌ها و همینطور گران بودن آن‌ها، خیلی سریع در بازار رنگ اتومبیل‌ها رشد کرد.

پخش رنگ اتومبیل تهران,پخش عمده رنگ اتومبیل,پخش رنگ اتومبیل کریمی,پخش رنگ اتومبیل,پخش رنگ ماشین,رنگ ماشین,با کیفیت ترین رنگ ماشین,رنگ اتومبیل,نکات کلیدی رنگ ماشین,محافظت از رنگ ماشین,

مدیر و مشاور فروش آقای کریمی

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید

09122113787

موقعیت

تهران, تهران
سی متری جی_خیابان برادران فلاح_کوچه کاووسی_پلاک 30

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 17301
نمایش داده شده: 3838
انقضا: شنبه, 01 خرداد 1400 02:46