يكشنبه 6 مهر 1399

فروش رنگدانه های صنعتی در تهران,تولیدکننده رنگدانه صنعتی,تولید رنگدانه صنعتی در کوتاه ترین زمان,فروش عمده رنگدانه صنعتی

ویژه افزودن به لیست علاقه مندی
شماره تماس 09126770185
56548816
تاریخ انتشار چهارشنبه, 29 خرداد 1398 01:20
ایجادشده توسط

توضیحات

رنگدانه چیست؟

معمولا مواد رنگی را به دو دسته رنگدانه ها و رنگها طبقه بندی می کنند . رنگدانه با رنگ متفاوت می باشد.تفاون آنها در این است که رنگ بایستی توسط ماده مورد رنگرزی جذب شود درحالیکه رنگدانه فقط سطح جسم را رنگی کند ،رنگدانه ها در آب نامحلول هستند.

رنگدانه ها مواد جامد تزئینی هستند که در شکل و اندازه های مختلف در حلال های مربوط به حالت معلق تهیه و بکار می روند و مشتمل بر مواد سیاه -سفید و رنگی بوده وموارد استفاده زیادی در رویه زدن ،رنگرزی انبوه و دیسپریون در هوا دارند.

معمولا رنگدانه ها بر اساس انواع شیمیایی به رنگدانه های معدنی یا آلی طبقه بندی می کنند. اما این رنگدانه ها آلی و معدنی می توانند طبیعی یا سنتزی باشند.

کارخانه توکا پلیمر نامی آشنا در صنعت رنگ سازی مواد پلاستیک تولیدکننده انواع رنگدانه های صنعتی بر پایه تمام رنگدانه ها و تولید انواع افزودنی های مجاز طبق سفارش مشتری با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد .

کارخانه توکا پلیمر سفارشات مشتریان را در کوتاه ترین زمان ممکن تولید و به تمامی نقاط ایران ارسال می کند .

شما می توانید یکبار امتحان کنید.

کلمات کلیدی :

رنگدانه صنعتی چیست؟,رنگدانه صنعتی ,رنگدانه صنعتی فروش ,تولید رنگدانه صنعتی ,تولید صنعتی رنگدانه سفید,تولیدکننده رنگدانه صنعتی ,تولید و فروش رنگدانه صنعتی ,تولید انواع رنگدانه ,تولید رنگدانه صنعتی در کوتاه ترین زمان ,کارخانه توکا پلیمر

,فروش عمده رنگدانه صنعتی ,فروش رنگدانه های صنعتی در تهران ,متخصص تولید رنگدانه های صنعتی 

موقعیت

تهران, تهران

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 17558
نمایش داده شده: 2154
انقضا: شنبه, 29 خرداد 1400 01:20