سه شنبه 4 آذر 1399

تولید کننده مرکب فلکسو آبشور

ویژه افزودن به لیست علاقه مندی
شماره تماس 09150240604
arashholding.com
تاریخ انتشار پنج شنبه, 16 مرداد 1399 10:25
ایجادشده توسط

توضیحات

هلدینگ آرش

تولید کننده مرکب فلکسو آبشور

مرکب های فلکسو از بخش های مختلفی تشکیل شده اند از جمله:

  • رزین ها :عامل دیگری که در رنگ ها کیفیت بالایی دارد رزین ها می باشد.ترکیب رزین با پیگمنت ها شکل اصلی مرکب را به وجود می آورد .از رزین هایی که در مرکب فلکسو مورد استفاده قرار می گیرد :رزین های پی وی سی ، رزین های اپوکسی ، رزین های استایرین ، رزین های الکیدی ، رزین های اکریلیکی .رزین ها در در مرکب فلکسو خصوصیات زیادی دارد از جمله : در برابر حرارت مقاوم باشند ، پوشش دهی مناسبی داشته باشند ، در مرکب چاپ ته نشین شود ، با حلال های مختلف سازگار باشد ، در زمتن خشک شدن از لحاظ حجمی ثابت بماند.
  • حلال ها : اگر در انتخاب صحیح حلال ها در مرکب فلکسو حلال با کیفیتی انخاب نشود ممکن است چاپ به درستی صورت نگیرد در اینصورت چاپی که صورت گرفته است بدون کیفیت و کثیف می شود.
  • افزودنی ها :زمانی که می خواهید چاپ بسیار مفید واق شود و باعث رفع بسیاری از مشکلات شود از مواد افزودنی برای اصلاح و ارتقا آن استفاده می کنیم .مواد افزودنی به طور عجیب موثر است و بسیاری از کمبودهای ساختاری مرکب فلکسو را برطرف می کند.
  • پیگمنت ها : امروزه پیگمنت ها بخش زیادی از مواد رنگی را تشکیل می دهد. از ویژگی ها و خواص پیگمنت ها : به خوبی در رزین ها پخش می شود ، تغییر رنگ نمی دهد ، در برابر سایش رنگ خود را از دست نمی دهد ، در برابر نور آفتاب مقاوم می باشد.
موارد ذکر شده در بالا بخش های مختلفی که در تشکیل مرکب فلکسو آبشور است گفته شد حال این سوال پیش می آید این مواد را از کجا تهیه و خریداری کنیم .ما به شما هلدینگ ناصری را معرفی می کنیم .هلدینگ ناصری تولید کننده مرکب فلکسو آبشور در مشهد فعالیت دارد . تمامی محصولات و کالاهای این هلدینگ از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردار می باشد و شما مشتریان عزیز در مشهد و سراسر نقاط ایران می توانید با خیال آسوده می توانید این مواد را تهیه و خریداری کنید . هلدینگ ناصری با اعضای علمی مجرب، تولید کننده مرکب فلکسو آبشور ، بهترین محیط برای دستیابی به روشهای علمی و واقع بینانه ای برای بهبود کیفی محصولات را به وجود آورده است . وجود یک آزمایشگاه مجهز در واحدهای تولیدی مرکب، کاغذ و مقوا یکی از ضروریات است که کنترل دقیق بر روی محصولات تولیدی منتج به کاهش هزینه ها در تمام بخشها میگردد. از سوی دیگر توان تولید را افزایش داده و فروش محصولات را تضمین مینماید. تیم باصلاحیت این هلدینگ، تجربه طولانی مدت و دانش فنی را با هم می آمیزد. شما می توانید از این قدرت ابتکاری و آمیخته شده با احساس مسئولیت و انگیزه در هر زمان از همکاری با گروه آرش بهره ببرید. علاوه بر این در گروه مدرن ترین تکنولوژی روز دنیا را به کار میگیریم. در این راه، شما میتوانید از مزایای باصرفه ای بهره مند گردید و موفقیت آینده خویش را تضمین نمایید. اساس همکاری اعتماد و اطمینان است.
برای اطاعات بیشتر به سایت هلدینگ مراجعه کنید و یا تماس بگیرید.
با مدیریت آقای ناصری 
09150240604
تولید کننده مرکب فلکسو آبشور
رنگ آبشور 
قیمت مرکب فلکسو
قیمت مرکب چاپ کارتن 
مرکب چاپ فلکسو

موقعیت

خراسان رضوی
مشهد- بلوار آزادی- آزادی 127/2- پلاک 9

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 22072
نمایش داده شده: 346
انقضا: پنج شنبه, 23 بهمن 1399 09:22