پنجشنبه 19 تير 1399

آموزش زبان انگلیسی در شیراز | آموزش زبان انگلیسی آیلتس | مرکزتخصصی آیلتس استاد حمیدی

ویژه افزودن به لیست علاقه مندی
شماره تماس 09164426113
09039635025
www.ieltsinshiraz.com
تاریخ انتشار دوشنبه, 20 آبان 1398 01:45
ایجادشده توسط

توضیحات

 

آموزشگاه زبان انگلیسی در شیراز

آموزشگاه زبان انگلیسی در شیراز، امروزه با رشد زیاد آموزشگاه های زبان انگلیسی خروجی های مناسبی با استاندارد ها ندارد.آموزشگاه زبان انگلیسی در شیراز، روش و متد های هر آموزشگاه باهم ممکن است از نظر نوع محتوا و منابع آموزشی باهم متفاوت است.آموزشگاه زبان انگلیسی در شیراز، یک آموزشگاه معتبر زبان باید از اساتید برجسته در سطح بین المللی داشته باشد، بهره مندی از مشاوره و پشتیبانی های لازم را داشته باشد.

آموزش زبان انگلیسی آیلتس

آموزش زبان انگلیسی آیلتس ، آموزش زبان انگلیسی بسیار ساده و می تواند بسیار لذت بخش باشد یادگیری آن.آموزش زبان انگلیسی آیلتس، برای آموزش زبان باید از فیلم های آموزشی استاندارد استفاده کنید. آموزش زبان انگلیسی آیلتس، به علاوه برای آموزش زبان و یادگیری آن به 6 ماه زمان نیاز دارید در صورتی که تمرین و تکرار بسیاری داشته باشید.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شیراز

تدریس خصوصی زبان انگلیسی، برای تدریس زبان خصوصی باید مهارت های اصلی از جمله مکالمه، فن بیان، گوش کردن، و ارتباطات توجه بسیاری شود.تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شیراز، به علاوه در تدریس خصوصی زبان  می توان بیشترین میزان یادگیری داشته باشد.

مرکزتخصصی آیلتس استاد حمیدی

استاد حمیدی نویسنده کتاب (SUPER IELTS SPEAKING PREPARATION) ،متخصص در آموزش زبان انگلیسی بخصوص در مقطع IELTS می باشد. همچنین ایشان با تجربه فراوان چندین ساله شان که در دوران اقامت و تدریس زبان انگلیسی در انگلستان و همچنین کشور زیبای یونان کسب کرده اند توانسته اند در حال حاضر یکی از برترین اساتید IELTS در ایران باشند.
استاد حمیدی به مدت 13 سال به تدریس IELTS در انگلستان و یونان و 4 سال در ایران مشغول بوده است. توانایی ایشان در امر آموزش نتیجه سالها مطالعه بر روشهای تدریس میباشد. وی دارنده مدارک متعددی در امر آموزش زبان انگلیسی می باشد. تعداد زبان آموزان استاد حمیدی که در 4 سال اخیر موفق به کسب نمرات 7 به بالا در آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال شدند نشانگر توانایی ایشان در امر آموزش می باشد.شایان ذکر است که زبان آموزان استاد حمیدی در دوران تحصیل از مزیت مشاوره در امور مهاجرت بطور رایگان نیز برخوردار خواهند بود.
استاد حمیدی نویسنده  یکی از کتابهای بسیار معروف و کارآمد در مهارت گفتاری ( speaking ) آیلتس می باشد.

 زمینه فعالیتهای استاد حمیدی:

  •  تدریس آیلتس
  •  مشاوره ودر امور مهاجرت از قبیل مهاجرت کاری و تحصیلی
  •  اخذ پذیرش دانشگاه 
  • اخذ ویزا 
  • چاپ مقالات ISI
با مدیریت آقای حمیدی
09164426113
09039635025
 

موقعیت

شیراز, فارس
خیابان عفیف آباد، حد فاصل کوچه 1 و 3، ساختمان افراسیابی

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 19474
نمایش داده شده: 509
انقضا: سه شنبه, 18 آذر 1399 05:53